BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pretendentų atrankos tvarka į tarptautines, Europos Sąjungos ar užsienio valstybių institucijas taps aiškesnė

Data

2007 12 19

Įvertinimas
0
Vyriausybės posėdyje pritarta pretendentų į laisvas pareigas ar pareigybes tarptautinėse ir Europos Sąjungos institucijose ar užsienio valstybių institucijose ir pretendentų į delegavimo rezervą atrankos taisyklėms.
Nuo šiol valstybės ir savivaldybių įstaigos, gavusios informaciją apie laisvas pareigas tarptautinėse ir Europos Sąjungos institucijose ar užsienio valstybių institucijose, privalės ją bei motyvuotus pasiūlymus dėl šių pareigų pripažinimo atitinkančiomis delegavimo poreikius pateikti Valstybės tarnybos departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos ir Užsienio reikalų ministerijai per 3 darbo dienas po gavimo.
Užsienio reikalų ministerija teiks išvadą dėl pareigų pripažinimo atitinkančiomis delegavimo prioritetus ir išlaidų, susijusių su delegavimu, padengimo galimybės.
Vadovaudamasis nutarimu pretendentų į delegavimo rezervą atranką organizuos ir vykdys Valstybės tarnybos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, o informacija apie atrinktus kandidatus bus pateikiama Užsienio reikalų ministerijai, kuri vykdys pretendentų atranką iš delegavimo rezervo. Pretendentų delegavimo rezervo sudarymas pagreitins šių asmenų delegavimo procedūrą, nes delegavimo rezervas bus suformuotas iš atrinktų pretendentų, kurie iš delegavimo rezervo galės būti deleguojami per 30 dienų nuo informacijos gavimo apie laisvas pareigas ar pareigybes tarptautinėse operacijose ar misijose, taip pat pareigas ar pareigybes tarptautinėse, Europos Sąjungos institucijose ir užsienio valstybių institucijose, susijusias su krizių valdymu ir bendra Europos Sąjungos užsienio, saugumo ir gynybos politika.

2007-12-19