BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pritarta “Anykščių vyno” privatizavimo programai

Data

2003 12 10

Įvertinimas
0
Vyriausybė šiandien pritarė akcinės bendrovės „Anykščių vynas“ privatizavimo programai. Viešo konkurso būdu numatyta parduoti 72,93 proc. valstybei nuosavybės teise priklausančių akcijų.
Pradinė pardavimo kaina – 8 mln. litų.
Konkurse dalyvauti galės įsigyti potencialūs pirkėjai, atitinkantys kvalifikacinius kriterijus bei sąlygas. Privatizavimo programoje numatyta, kad potencialiu pirkėju gali būti įmonė, ne mažiau kaip 5 metus vykdanti ūkinę veiklą, kurios bendra metinė apyvarta per paskutinius ūkinius metus yra ne mažesnė kaip 25 mln. litų. Potencialiu pirkėju gali būti ir fizinis asmuo, per pastaruosius 10 metų ne mažiau kaip 5 metus ėjęs įmonės, kurios bendra metinė apyvarta per paskutinius ūkinius metus yra ne mažesnė kaip 10 mln. litų, administracijos vadovo pareigas. Konkurse negalės dalyvauti UAB „Artrio-2“, kuri ankstesniame konkurse nesumokėjo savo pačios pasiūlytos kainos.
„Anykščių vyno“ privatizavimo sąlygose, be kita ko, numatyta nekeisti bendrovės pagrindinės veiklos – alkoholinių gėrimų gamybos, vaisių, uogų vyno bei kitų vaisių, uogų produktų gamybos, pobūdžio be LR Vyriausybės sutikimo. Pirkėjas vienerius metus po akcijų pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo privalės išsaugoti ne mažiau kaip 90 proc. darbo vietų. Potencialus pirkėjas, konkursiniame pasiūlyme numatydamas investicijas, turės nurodyti jų paskirtį bei terminus ir ne vėliau kaip per 5 metus po pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo jas įgyvendinti.

2003-12-10