Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Rytoj Vyriausybėje vyks Lietuvos konkurencingumo forumas

Data

2011 12 14

Įvertinimas
0

Ketvirtadienį, gruodžio 15 d., 9 val. Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje prasidės Lietuvos konkurencingumo forumas, kuriame valdžios institucijų, mokslo, verslo ir visuomenės atstovai aptars esamas ir potencialias šalies konkurencingumo sritis. Renginyje taip pat bus diskutuojama, kaip stiprinti Lietuvos konkurencingumą ir pasirengti globalios ekonomikos iššūkiams.

Forumo gaires diktuoja Pasaulio konkurencingumo ataskaita. Ne vienerius metus rengiami kasmetiniai tyrimai rodo kokybinius šalių ekonominės ir verslo aplinkos duomenis bei suteikia galimybę palyginti juos su kitų šalių rezultatais.

Lietuvos konkurencingumo forumo tikslas – atkreipti dėmesį į Lietuvos ekonominę aplinką, išryškinti konkurencingumo principų sėkmės aspektus, įvardyti tikslus ir ateities planus sėkmingai konkuruojant ir bendradarbiaujant su stipriomis pasaulio ekonomikomis.

Lietuvos konkurencingumo forumą organizuoja informacinių technologijų bendrovė “Microsoft” ir asociacija INFOBALT.

Renginio programa (Word formatu)