BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


S. Skvernelis: pagarba žmogaus teisėms ir laisvėms yra kertinis principas valstybės gyvenime

Data

2020 11 16

Įvertinimas
0
pexels-belle-co-1000445.jpg

Lapkričio 16 d. pasaulyje yra minima Tarptautinė tolerancijos diena, kurią 1995 m. paskelbė 28-oji generalinė UNESCO konferencija „Tolerancijos principų deklaracijoje“.

„Sutardami, kad pagarba žmogaus teisėms ir laisvėms yra kertinis principas valstybės gyvenime, galime pasiekti, kad Lietuvoje būtų gera gyventi visiems, nepaisant išvaizdos, elgsenos ar vertybinių skirtumų. Tarptautinė tolerancijos diena mums primena, kad tik puoselėdami kiekvieno žmogaus laisvę būti savimi, įtvirtinsime taiką ir gerbūvį mūsų bendruomenėje“, – sako laikinai Ministro Pirmininko pareigas einantis Saulius Skvernelis.

Tarptautinė tolerancijos diena kasmet yra minima daugelyje valstybių. Nuo 2013 m. ji yra įtraukta į Lietuvos atmintinų dienų sąrašą.