Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Saulėlydžio komisija prisidės prie Vyriausybės taupymo politikos įgyvendinimo

Data

2011 12 22

Įvertinimas
0

Šiandien į pirmą posėdį susirinkusi atnaujintos sudėties Saulėlydžio komisija aptarė kitų metų veiklos kryptis ir svarbiausius darbus. Komisija sieks prisidėti prie Vyriausybės taupymo politikos įgyvendinimo teikdama pasiūlymus dėl ministerijų ir joms pavaldžių įstaigų veiklos efektyvumo didinimo.

Posėdyje apsvarstytas Vyriausybei atskaitingų institucijų funkcijų peržiūros 2012 metų plano projektas. Tai pirmas kartas, kai valstybės institucijų funkcijų peržiūra bus atliekama koordinuotai pagal Vyriausybės patvirtintą planą ir vieningą metodiką. Taip bus siekiama optimizuoti valstybės institucijų veiklą, sumažinti valdymui skiriamas lėšas bei administracinę naštą. Saulėlydžio komisija Vyriausybei atskaitingų institucijų funkcijų peržiūros 2012 metų plano projektą teiks svarstyti Vyriausybei.

Saulėlydžio komisijos atliktos centrinės valdžios veiklos ataskaitos duomenimis, nuo 2008 metų buvo panaikintos 129 įstaigos, sutaupyta 882 mln. litų.