BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Siekiama plačiau bendradarbiauti su Makedonija ir Serbija

Data

2007 11 21

Įvertinimas
0
Vyriausybė nutarė kreiptis į Prezidentą su prašymu pateikti Lietuvos
Respublikos Seimui ratifikuoti Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Makedonijos Respublikos
sutartį dėl pajamų bei kapitalo dvigubo apmokestinimo išvengimo, sudarytą 2007
m. rugpjūčio 29 d. Skopjėje.
Ratifikavus Sutartį, tiek Lietuvos, tiek Makedonijos ūkio subjektai įgyja geresnes galimybes investuoti kitoje šalyje, kartu siekiama užkirsti kelią mokesčių slėpimui. Užsienio investicijos Lietuvoje prisidėtų prie ekonomikos vystymosi, sustiprėtų bendradarbiavimas su Makedonija.
Taip pat nutarta kreiptis į Prezidentą su prašymu pateikti Seimui ratifikuoti Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Serbijos Respublikos sutartį dėl pajamų bei dvigubo kapitalo apmokestinimo išvengimo, sudarytą 2007 m. rugpjūčio 28 d. Belgrade.
Tai tipiniai sutarčių projektai, kurie parengti pagal Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) ir JT dvigubo apmokestinimo sutarties modelius. Lietuva pasirašiusi tokias sutartis su visomis Europos valstybėmis, išskyrus Kiprą.

2007 11 21