BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Sprendžiamos Mykolo Riomerio universiteto teismo medicinos instituto problemos

Data

2007 12 27

Įvertinimas
0

Vyriausybė patvirtino veiksmų planą Mykolo Riomerio universiteto teismo medicinos instituto problemoms spręsti.
Veiksmų plane nustatytos priemonės, skirtos teismo medicinos ekspertų darbo krūviui optimizuoti, instituto darbuotojų darbo užmokesčiui padidinti ir instituto materialinėms sąlygoms pagerinti, užtikrinti didėjantį teismo medicinos specialistų poreikį bei problemoms, susijusioms su ilgalaikiu mirusiųjų kūnų saugojimu, spręsti.
Veiksmų plane numatyta sudaryti darbo grupę ir parengti teisės aktų, reglamentuojančių sveikatos sutrikdymo masto nustatymą ir medicininio mirties liudijimo išdavimą, pakeitimus, siekiant optimizuoti teismo medicinos gydytojų darbo krūvius pasitelkiant kitus sveikatos priežiūros specialistus.
Bus išnagrinėtos galimybės skirti Mykolo Riomerio universiteto Teismo medicinos institutui papildomų lėšų jo veiklai būtinoms prekėms ir paslaugoms įgyti, taip pat instituto padalinių patalpoms rekonstruoti ir remontuoti, darbo sąlygoms gerinti, medicinos technikai įgyti pagal jo pateiktus investicijų projektus.
Įvertinant teismo medicinos gydytojų trūkumą ir nepakankamą parengtų specialistų skaičių, bus teikiami siūlymus dėl valstybės finansuojamų rezidentūros studijų vietų skaičiaus.
Problemoms, susijusioms su ilgalaikiu mirusiųjų kūnų saugojimu, spręsti numatyta išnagrinėti galimybes mirusių kūnų saugojimo ir gabenimo funkciją priskirti savivaldybėms ir prireikus parengti teisės aktų projektus.

2007-12-27