copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Trijų Baltijos šalių vyriausybių susitarimas taps tvirtu pagrindu „Rail Baltica“ plėtrai

Data

2017 01 25

Įvertinimas
0
Rail Baltica (2).jpg

Vyriausybė pasitarime protokoliniu sprendimu išreiškė politinį pritarimą Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybių susitarimo projektui dėl „Rail Baltica“ jungties plėtros. Tarpvyriausybinį susitarimą planuojama pasirašyti Baltijos Ministrų Tarybos Ministrų Pirmininkų susitikime Estijos sostinėje Taline sausio 31 dieną.

Šiuo susitarimu siekiama užtikrinti, kad europinės vėžės geležinkelių transporto infrastruktūros statybos darbai būtų baigti iki 2025 metų Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijose, taip pat sudarytos tinkamos sąlygos projekto partnerėms įgyvendinti „Rail Baltica“.

Susitarimas leis įtvirtinti trijų Baltijos šalių įsipareigojimus pabaigti „Rail Baltica“ projektą visa darbų apimtimi, įskaitant ir Vilniaus jungtį bei linijos Kaunas–Lenkijos valstybės siena modernizavimą.

Įgyvendinus projektą Baltijos šalyse padidės investicijos į transporto ir logistikos sritį. Tai suteiks daugiau galimybių ir didesnę naudą piliečiams ir verslui visoje Lietuvos teritorijoje.