BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Užsieniečiai galės laiku pradėti studijas Lietuvoje

Data

2007 12 05

Įvertinimas
0

Vyriausybė patikslino užsienio valstybių piliečių bei asmenų be pilietybės studijų Lietuvos aukštosiose mokyklose taisykles.
Nutarta panaikinti nuostatą, kad Lietuvos aukštosiose mokyklose gali studijuoti tik tie užsieniečiai, kurie yra gavę leidimą laikinai arba nuolat gyventi mūsų šalyje. Ši nuostata užkerta kelią užsieniečiams, priimtiems studijuoti į Lietuvos aukštąsias mokyklas, laiku pradėti studijas. Į aukštąsias mokyklas studentai priimami liepos - rugpjūčio mėnesiais, studijos paprastai prasideda nuo rugsėjo, o leidimas laikinai gyventi Lietuvoje išduodamas per pusę metų nuo dokumentų padavimo dienos.
Panaikinus šią nuostatą, užsieniečiai, ir neturintys leidimo laikinai ar nuolat gyventi Lietuvoje, galės laiku pradėti studijas mūsų šalies aukštosiose mokyklose. Taip bus sudarytos geresnės sąlygos studentų mobilumui, pagerins ir Lietuvos įvaizdį užsienio šalyse.

2007-12-05