Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Verslo priežiūros institucijų interneto svetainėse – aiški informacija verslui

Data

2011 12 21

Įvertinimas
0

Šiandien Vyriausybė patvirtino tvarką, kaip ir kur interneto svetainėse turi būti skelbiama ūkio subjektams aktuali informacija.

Internete turi būti patalpintas verslui reikalingų teisės aktų sąrašas, pagrindinių verslui taikomų reikalavimų sąrašai bei patikrinimų klausimynai, aiškiai nurodytos procedūros, kurių laikosi priežiūros tarnyba, atlikdama tikrinimus, įskaitant tarnybos veiksmų apskundimo tvarką, oficialios konsultacijos verslui. Priežiūros institucijos taip pat turi skelbti suvestines, kuriose nurodoma, kiek ir kokio pobūdžio patikrinimų atliekama, kiek jie trunka, kokie yra dažniausiai pasitaikantys pažeidimai. Dėl šių pažeidimų šalinimo turėtų būti skelbiamos konsultacijos, išaiškinimai.

Verslininkai visose verslo priežiūros institucijų interneto svetainėse galės greitai ir patogiai rasti visą šią informaciją, kuri jiems aktuali vykdant veiklą. Reikalavimas viešai skelbti šią ir kitą susijusią informaciją verslui yra įtvirtintas galiojančiame Viešojo administravimo įstatyme.