copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybė nesvarstė ir neketina svarstyti VPT vadovo atlyginimo

Data

2011 12 28

Įvertinimas
0

Ministro Pirmininko tarnyba atkreipia dėmesį, kad žiniasklaidoje nuskambėję Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) vadovui Žydrūnui Plytnikui priskiriami teiginiai, neva Vyriausybė sumažino jo atlyginimą ir neskyrė naujų etatų, neatitinka tikrovės.

Ministrų kabinetas nesvarstė nei VPT struktūros, nei jos vadovo atlyginimo klausimų. Praėjusią savaitę Vyriausybė priėmė nuo 2012 m. sausio 1 d. įsigaliosiantį sprendimą, kad VPT administracinę struktūrą tvirtina tarnybos vadovas.

Ministro Pirmininko tarnyba nori priminti, kad nuo kitų metų VPT iš įstaigos prie Ūkio ministerijos taps Vyriausybei nepavaldžia institucija, o jos vadovas – valstybės pareigūnu, skiriamu Lietuvos Respublikos Prezidento. Taip pat atkreiptinas dėmesys, kad priimtame kitų metų biudžete Seimas atskira eilute patvirtino VPT išlaikyti skirtą pinigų sumą.