BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybė patvirtino patikslintą Mokslo ir studijų institucijų darbuotojų darbo užmokesčio didinimo programą

Data

2008 12 30

Įvertinimas
0
Šiandien Vyriausybė nutarė pakeisti Mokslo ir studijų institucijų darbuotojų darbo užmokesčio didinimo 2009–2011 metų programą, kurią buvo patvirtinusi keturioliktoji Vyriausybė šių metų gegužės mėnesį.
Pagal pakoreguotą programą nuo 2009 m. sausio 1 d. darbo užmokestis didinamas vidutiniškai 5,6 procento. Įgyvendinus programą, mokslo ir studijų institucijų darbuotojų darbo užmokestis padidės vidutiniškai 50 procentų.
Nuostatos dėl darbo užmokesčio didinimo 2010 ir 2011 metais šiuo metu nekeičiamos. Jos bus koreguojamos iki 2009 liepos l d., išklausius socialinių partnerių pasiūlymų ir atsižvelgiant į valstybės finansines galimybes.
Programa pakeista įgyvendinant penkioliktosios Vyriausybės veiklos programą, kurioje numatyta didinti mokslo darbuotojų ir dėstytojų darbo užmokestį, tik mažiau, negu buvo numatyta iki krizės (laikantis visuotinio asignavimų darbo užmokesčiui mažinimo principo).

2008-12-30