BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybėje įsikūrė dar vienos institucijos darbuotojai

Data

2017 12 18

Įvertinimas
0
LRVK.jpg

Pirmadienį, gruodžio 18 dieną, į Vyriausybės Rūmus, esančius Gedimino 11, persikelia 19 Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos darbuotojų. Specialistai dirbs 380 kv. m. dydžio patalpose, kurios perduodamos Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai panaudos pagrindu.

Patalpos po šiemet įvykusios Vyriausybės kanceliarijos pertvarkos buvo nenaudojamos. Į jas persikėlus specialistams, bus efektyviau panaudojamas valstybės turtas. Dėl Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos darbuotojų atkėlimo į Vyriausybės rūmus kasmet bus sutaupoma po 7 tūkst.  eurų iš komunalinių mokesčių.

Perkelti į Vyriausybės rūmuose atsilaisvinusias patalpas kitų institucijų darbuotojus – jau įprasta praktika. Šiuo metu Vyriausybės pastate darbuojasi 2 Viešųjų pirkimų tarnybos specialistai, 3 Europos teisės departamento darbuotojai, 3 Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriato darbuotojai.