BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybėje – sveikinimai ir padėkos imuniteto tarnyboms už antikorupcinę veiklą

Data

2016 12 09

Įvertinimas
0
_MG_7918.jpg

Penktadienį Vyriausybės rūmuose vyko Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti ir imuniteto tarnyboms pagerbti skirtas renginys.

Vyriausybė itin didelį dėmesį skiria ir skirs antikorupciniam valstybės institucijų ir įstaigų sąmoningumui, kurio dėka užtikrinamas veiksmingas valstybės valdymas, ir bendromis Vyriausybės, Specialiųjų tyrimų tarnybos ir visos visuomenės pastangomis siekia ir sieks kontroliuoti korupciją ir eliminuoti bet kokias galimybes jos žalai valstybėje. Todėl minint Tarptautinę antikorupcijos dieną šiais metais, Vyriausybė nori akcentuoti pastarųjų metų ryžtingą ir nuoseklią Vyriausybei atskaitingų kontrolės funkcijas vykdančių įstaigų imuniteto tarnybų veiklą, kovojant su korupcijos apraiškomis, kuri parodo brandžią valstybės institucijų nuostatą nesitaikstyti su institucinės korupcijos apraiškomis valstybės įstaigų viduje ir supratimą, kad pirmiausia patys galime ir privalome užtikrinti sąžiningą valstybės institucijų veiklą.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Imuniteto ir kontrolės skyriaus, Kalėjimų departamento Imuniteto skyriaus, Muitinės departamento Imuniteto tarnybos, Policijos departamento Imuniteto valdybos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Imuniteto skyriaus pareigūnus pasveikino paskirtasis Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Rimantas Vaitkus perdavė Rygoje su vizitu viešinčio laikinojo premjero Algirdo Butkevičiaus sveikinimo žodį.

Sveikindamas pareigūnus paskirtasis Ministras Pirmininkas S. Skvernelis, pats buvęs Policijos departamento Imuniteto valdybos kūrėju, prisiminė, kad vienas didžiausių iššūkių buvo įrodyti pačiai bendruomenei, kad tokia tarnyba reikalinga. „Matymas, kad su korupcija turi kovoti vien Specialiųjų tyrimų tarnyba yra klaidingas“, – sakė paskirtasis premjeras. Pasak jo, turi būti dedamos vieningos Vyriausybės, STT, visuomenės ir pačių Vyriausybei atskaitingų kontrolės funkcijas vykdančių įstaigų imuniteto tarnybų, kurioms ir skirtas šis renginys, pastangos.

„17-oji Vyriausybė yra tvirtai pasiryžusi įveikti korupcijos vėžį ir, paprastai tariant, neleisti vogti mūsų visų bendrų pinigų. Juk nuo to priklauso ir visų kitų permainų sėkmė. Naujosios Vyriausybės ir mano asmeninę paramą jūs turite“, – teigė paskirtasis premjeras, linkėdamas imuniteto tarnybų pareigūnams ištvermės jų atsakingame darbe.

„Gerbiamieji imuniteto tarnybų pareigūnai, pastarųjų metų ryžtinga ir nuosekli imuniteto tarnybų veikla kovojant su korupcijos apraiškomis parodo brandžią valstybės institucijų nuostatą nesitaikstyti su institucinės korupcijos apraiškomis viduje ir supratimą, kad pirmiausia patys galime ir privalome užtikrinti sąžiningą valstybės institucijų veiklą. Didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kad šalies imuniteto tarnybos stiprėja ir yra pajėgios spręsti joms keliamus tikrai sudėtingus uždavinius“, – sakoma laikinojo premjero A. Butkevičiaus sveikinimo žodyje.

„Naudodamasis proga noriu nuoširdžiai padėkoti Jums už tai, kad demonstruojate aukštą profesionalumą, ištvermę ir kantrybę. Kiekvieną dieną susiduriate su iššūkiais, kurie reikalauja profesinės kompetencijos, nuovokos, įgūdžių ir išskirtinės doros. Kiekvieno Jūsų indėlis į skaidresnę valstybę yra ypač svarbus ir vertingas, o pasirinktas kelias reikalauja itin tvirtų moralinių nuostatų ir atsakomybės. Tegul Jums einant šiuo keliu visada pakanka jėgų, tikėjimo, vilties ir ištvermės visuose siekiuose ir darbuose“, – linki A. Butkevičius.

Renginio metu apdovanoti labiausiai pasižymėję imuniteto tarnybų pareigūnai, taip pat vyko Policijos departamento organizuoto moksleivių filmukų antikorupcine tematika peržiūra ir apdovanojimai.