BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybėje – Tarptautinei antikorupcijos dienai skirtas renginys

Data

2016 12 08

Įvertinimas
0
corruption-960x500.jpg

Rytoj, penktadienį, 10 val. Vyriausybės rūmuose (Didžiojoje salėje) vyks Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti ir imuniteto tarnyboms pagerbti skirtas renginys.

Šiemet Vyriausybė, minėdama Tarptautinę antikorupcijos dieną, renginį skiria imuniteto tarnyboms, kurių veikla itin svarbi užtikrinant įstaigų, kuriose šios tarnybos veikia, sklandų ir sąžiningą darbą. Todėl siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į imuniteto tarnybų indėlį, užtikrinant veiksmingą ir sąžiningą valstybės įstaigų veiklą ir padėkoti šių tarnybų darbuotojams už jų sudėtingą ir itin svarbų darbą.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Imuniteto ir kontrolės skyriaus, Kalėjimų departamento Imuniteto skyriaus, Muitinės departamento Imuniteto tarnybos, Policijos departamento Imuniteto valdybos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Imuniteto skyriaus pareigūnus sveikins paskirtasis Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Rimantas Vaitkus taip pat perduos Rygoje su vizitu viešinčio laikinojo premjero Algirdo Butkevičiaus sveikinimo žodį.

Renginio metu bus apdovanojami labiausiai pasižymėję imuniteto tarnybų pareigūnai, taip pat vyks Policijos departamento organizuoto moksleivių filmukų antikorupcine tematika peržiūra ir apdovanojimai.

Renginyje taip pat dalyvaus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto, Seimo Antikorupcijos komisijos, Generalinės prokuratūros, Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovai, kiti valstybės pareigūnai ir svečiai.

Renginyje kviečiame dalyvauti ir žiniasklaidos atstovus. Renginio transliaciją taip pat bus galima stebėti interneto portale „Mano vyriausybė“ www.lrv.lt ir Vyriausybės „Youtube“ kanale http://www.youtube.com/channel/UCq7w7pTbBogt69zxPCymEEg/live.

Rytoj Vinco Kudirkos aikštėje Vilniuje taip pat prasideda akcija ,,Vokelis ne kyšiams, o Jūsų šventiniams linkėjimams“, kurios metu Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) dalins stilizuotus voko formos atvirlaiškius, kuriuose sveikinimas su Tarptautine antikorupcijos diena, o kartu ir priminimas, kad vokai skirti ne kyšiams, o turi kitą paskirtį, ypač artėjančių švenčių proga. Taip pat praeiviai bus kviečiami parašyti savo linkėjimus antikorupciniame stende ir taip išreikšti savo netoleranciją korupcijai.

Atvirlaiškiai, kuriuose pavaizduotas stilizuotas vokas su  antikorupcine žinute ir palinkėjimu bus dalinami visoje Lietuvoje – iki Naujųjų metų sutiktuvių numatoma išdalinti per 10000 vokelių. Perduoti žinią visuomenei padės Lietuvos policijos, muitinės, Valstybinės sienos apsaugos, Kalėjimo departamento ir kitų šalies institucijų Imuniteto tarnybų pareigūnai.