Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės pasitarime Gyventojų pajamų mokesčio lengvatos panaikinimo klausimas nebuvo svarstytas

Data

2011 12 19

Įvertinimas
0

Ministro Pirmininko tarnyba atkreipia dėmesį, jog šiandien Vyriausybės pasitarime ir posėdyje nebuvo svarstytas Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvatos panaikinimo klausimas.

Jeigu Seimas nutartų pritarti GPM lengvatos panaikinimui, tai taptų papildomomis biudžeto pajamomis siekiant viešųjų finansų konsolidavimo. Toks projektas taip pat leistų pasiekti didesnį kapitalo ir darbo apmokestinimo balansą, susiaurinant galiojančias tokioms kapitalo pajamoms, kaip palūkanos, taikomas pajamų mokesčio lengvatas, kartu užtikrinant didesnį pajamų iš kapitalo vaidmenį surenkant pajamas į biudžetą.

Preliminariais duomenimis, Seimui priėmus svarstomą Įstatymo projektą, į nacionalinį biudžetą galėtų būti papildomai gauta apie 55 mln. Lt pajamų iš gyventojų pajamų mokesčio.