Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės pasitarime – Lietuvos ir Latvijos bendradarbiavimo perspektyvos

Data

2011 12 19

Įvertinimas
0

Vyriausybė pasitarime pritarė Lietuvos ir Latvijos ministrų pirmininkų pavedimu parengtai studijai apie Lietuvos ir Latvijos bendradarbiavimo perspektyvas, pavedė ministerijoms ją išnagrinėti ir parengti pasiūlymus dėl pateiktų rekomendacijų įgyvendinimo.

Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Europos reikalų departamento ambasadoriaus ypatingiems pavedimams Nerio Germano ir Latvijos diplomato ir pirmojo Latvijos ambasadoriaus Lietuvoje Alberto Sarkanio parengtas pranešimas apima daugelį sričių: nuo abiejų valstybių istorinių sąsajų iki dabartinės geopolitinės padėties, nuo baltiškosios tapatybės ir kultūrinės erdvės iki ekonominio bendradarbiavimo ir saugumo užtikrinimo. Studijoje taip pat siūloma kitais metais surengti bendrą Lietuvos ir Latvijos Vyriausybių posėdį.

Užsienio reikalų ministerijai pavesta apibendrinti kitų ministerijų pateiktus pasiūlymus dėl rekomendacijų ir jų įgyvendinimo priemonių bei iki kovo 15 dienos pateikti Vyriausybei atitinkamą plano projektą.