BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovo S. Skvernelio sveikinimas šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga

Data

2016 12 24

Įvertinimas
0

Mielieji,

2016-ieji buvo įdomūs, kūrybingi ir permainų kupini metai. Lietuva ne tik stebėjo viso pasaulio įvykius, bet ir aktyviai dalyvavo ginant pamatines vertybes. Nepaisydami geopolitikos vėjų, dirbome susitelkę ir galime pasidžiaugti bendrais rezultatais. 

Siekdami valstybės gerovės ir šviesios mūsų visų ateities, privalome darniai veikdami įvykdyti daug pokyčių. Esu tikras, kad visas teigiamas permainas lydės sutarimas, socialinis jautrumas, atidus įsižiūrėjimas į įvairių visuomenės atstovų mintis. Tik veikdami vieningai ir aiškiai suprasdami pasirinktų pertvarkų prasmę, būsime stiprūs, sukursime modernią ir klestinčią valstybę. 

Mielieji, nuoširdžiai sveikinu Jus su šventomis Kalėdomis! Tegul Jūsų šeimų, artimųjų ir bičiulių namus sušildo jauki bendrumo palaima. Ateinančių Naujųjų metų proga linkiu visiems stiprios sveikatos, didelių kūrybinių ambicijų. Tegul 2017-ieji būna dosnūs, kupini santarvės ir didelio tikėjimo mūsų Lietuva.

Ministras Pirmininkas 
Saulius Skvernelis