BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2004 12 29
Dėl Seimo opozicijos prašymo dalyvauti Vyriausybės posėdžiuose

Seimo statutas reglamentuoja, kur ir kada Seimo narys gali dalyvauti. Informuojame ir primename atitinkamas Seimo narių teises, kurios nurodytos Statuto 9 straipsnio 9 ir 10 punktuose: 9 straipsnis. Seimo nario teisės

2004 12 28
Dėl V.Alganovo vizito į Lietuvą

Šiomis dienomis vis kurstomos aistros dėl Rusijos piliečio Vladimiro Alganovo vizito į Lietuvą. Kiekvieną dieną kartojami kaltinimai Ministrui Pirmininkui Algirdui Brazauskui dėl jo abejingumo šitam vizitui pradeda panašėti į kurčio pokalbį su aklu. Niekaip nesuprantamas kai kurių Seimo narių noras, užuot išgirdus paaiškinimus ir juos įvertinus, išsiaiškinus visas aplinkybes, vis priekaištauti ir kaltinti.

2004 12 22
Bus rūpinamasi užsienio valstybėse be tėvų globos paliekamų vaikų parvežimu

Vyriausybė patvirtino Užsienio valstybėse likusių be tėvų globos vaikų parvežimo į Lietuvos Respubliką taisykles.

2004 12 22
Siekiama gerinti teisinės informacijos prieinamumą

Ministrų kabinetas patvirtino Visuomenės teisinio švietimo programą, kuri parengta 2005 – 2008 metams.

2004 12 22
Įgyvendinamas strateginis tikslas – plėtoti informacinę visuomenę

Nutarta šalies savivaldybėms perduoti naudoti radijo ryšio įrangą su programinę įranga, kurios įsigijimo vertė daugiau kaip 567 tūkst. litų. Tai pat savivaldybėms bus perduoti kompiuteriai su programine įranga, kurių įsigijimo vertė daugiau kaip 1, 6mln. litų.

2004 12 22
Toliau kertamas langas į ateitį

Vyriausybė nutarė perduoti šalies savivaldybių nuosavybėn kompiuterius su įranga, kurių likutinė vertė 310169,75 lito. Šį turtą iki šiol valdė Turto valdymo ir ūkio departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos. Kompiuterius su įranga savivaldybės panaudos viešųjų interneto prieigos centrų veiklai. Tokie centrai įsteigti 43 savivaldybėse vykdant VRM ir Verslo paramos informacinės visuomenės plėtros aljanso „Langas į ateitį“ bendradarbiavimo sutartį. Aljanso „Langas į ateitį“ tikslas – pasiekti Lietuvoje Europos Sąjungos interneto skverbties vidurkį, plėtoti viešuosius interneto prieigos centrus. 2004-12-22

2004 12 22
Lietuvos Vyriausybės ir Europos Komisijos sutartis dėl Ignalinos programos įgyvendinimo įgaliotas pasirašyti ūkio ministras

Vyriausybė priėmė nutarimą, kuriuo ūkio ministrui Viktorui Uspaskichui suteikė įgaliojimus LR Vyriausybės vardu pasirašyti tarptautines sutartis su Europos Komisija dėl Ignalinos programos įgyvendinimo.

2004 12 22
Mokesčių lengvatos skatintų mažiau teršti aplinką

Vyriausybė pritarė Mokesčio už aplinkos teršimą įstatymo 2, 5 ir 7 straipsnių bei 3 ir 4 priedėlių papildymo ir pakeitimo įstatymo projektui ir teiks jį Seimui. Vienas svarbiausių projektų tikslų – sumažinti išmetamų į atmosferą šiltnamio efektą sukeliančių dujų ir teršalų kiekį bei skatinti naudoti biokurą.

2004 12 22
Paskirti nauji apskričių viršininkai

Vyriausybė nutarė paskirti naujus apskričių viršininkus ir apskričių viršininkų pavaduotojus

2004 12 22
Gyventojams dar šiemet turėtų būti pervesta 200 mln. litų kompensacijų už žemę

Vyriausybė, įvertinusi valstybės finansines galimybes, nutarė papildomai skirti dar 200 mln. litų kompensacijoms už žemę, mišką ir vandens telkinius – tai jau ketvirtas kartas šiais metais.

2004 12 22
Aviacijos įstatymas derinamas su ES teise

Vyriausybė pritarė Aviacijos įstatymo pakeitimo ir papildymo projektui, kurio tikslas - suderinti kai kurias ankstesnes nuostatas su Europos Sąjungos teise. Įstatymo projektas teikiamas Seimui.

2004 12 22
Patvirtinti Nedarbo socialinio draudimo išmokų nuostatai

Vyriausybė šiandien patvirtino Nedarbo socialinio draudimo išmokų nuostatus. Nutarimu nustatoma apdraustųjų, tapusių bedarbiais, nedarbo socialinio draudimo stažo, draudžiamųjų pajamų ir nedarbo socialinio draudimo išmokų apskaičiavimo bei šių išmokų, atsižvelgiant į atleidimo iš darbo priežastis, skyrimo ir mokėjimo tvarka.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 36 Pirmyn