BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2006 12 29
Viešosios nuomonės tyrimas: Vyriausybės veiklos vertinimas, europinė darbotvarkė ir kitos aktualijos

2006 m. lapkričio mėn. Vyriausybės kanceliarijos užsakymu buvo atlikta reprezentatyvi Lietuvos gyventojų apklausa. Jos metu respondentų buvo teiraujamasi, kaip jie vertina Ministro Pirmininko, Vyriausybės veiklą, visuomenės informavimą apie Vyriausybės darbą. Keletas klausimų buvo užduoti norint sužinoti, ar Lietuvos žmonės didžiuojasi būdami Lietuvos piliečiai. Taip pat buvo tiriamas požiūris į Lietuvos narystę Europos Sąjungoje, darbo savaitės trukmę bei kitas Europos Sąjungoje svarstomas problemas.

2006 12 28
Lietuvos įvaizdžio formavimo strategiją vertins visuomenė

Vyriausybės strateginio planavimo komitetas iš esmės pritarė Lietuvos įvaizdžio formavimo strategijos projektui, su kuriuo bus supažindinta visuomenė.

2006 12 28
Premjeras pareiškė užuojautą dėl Latvijos karių žūties

Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas šiandien pasirašė telegramą Latvijos Vyriausybės vadovui Aigars Kalvitis, kurioje pareiškė užuojautą dėl latvių kareivių žūties Irake. „ Fanatiškos neapykantos liepsna nutraukė gyvybę dviejų narsių Latvijos sūnų, kurie, tarnaudami savo Tėvynei, pasiaukojamai siekė užtikrinti daugelio žmonių saugumą. Esu įsitikinęs, kad ši auka nėra beprasmė ir bendros visų mūsų pastangos prisidės prie taikos ir demokratijos Irake įtvirtinimo“, - sakoma G.Kirkilo užuojautos telegramoje. 2006-12-28

2006 12 27
Patikslintos sąlygos skatins žemės ūkio veiklos subjektų kooperacijos plėtrą

Vyriausybė pritarė Žemės ūkio ministerijos pateiktam Kooperatinių bendrovių (kooperatyvų) įstatymo pakeitimo įstatymo projektui, kuris teikiamas Seimui.Priėmus projektą, tikimasi sulaukti spartesnio „pirmojo lygmens“ kooperatinių bendrovių (kooperatyvų) narių skaičiaus didėjimo ir „antro lygmens“ kooperatyvų (kooperatyvų kooperatyvai) kūrimosi.

2006 12 27
Plečiamos atsakomybės už intelektualinės nuosavybės teisių pažeidimus ribos

Šiandien Vyriausybės posėdyje pritarta Administracinių teisės kodekso straipsnių paketo pakeitimo bei papildymo įstatymo projektui, kuris teikiamas svarstyti Seime.

2006 12 27
2007 metais bus perkeltos 4 poilsio dienos

Vyriausybė šiandien pritarė nutarimo „Dėl poilsio dienų perkėlimo 2007 metais“ projektui. Nutarta 2007 metais perkelti šias poilsio dienas: - iš gegužės 5 d., šeštadienio, į balandžio 30 d., pirmadienį; - iš lapkričio 10 d., šeštadienio, į lapkričio 2 d., penktadienį; - iš gruodžio 22 d., šeštadienio, į gruodžio 24 d., pirmadienį; - iš gruodžio 29 d., šeštadienio, į gruodžio 31 d., pirmadienį.

2006 12 27
Valstybės informaciniai ištekliai bus sujungti į vieningą sistemą

Vyriausybė patvirtino Valstybės informacinių išteklių valdymo įstatymo koncepciją, kuri numato valstybės informacinius išteklius, duomenų bazes formuoti laikantis vieningų reikalavimų bei standartų, o tai leis efektyviai panaudojami valstybės informacinius išteklius teikiant informavimo paslaugas verslui ir gyventojams, palengvins informacijos paiešką ir valstybinėms institucijoms, užtikrins informacijos saugą.

2006 12 22
Premjeras susitiko su europarlamentarais

Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas daugiausia dėmesio šios dienos susitikime su Europos Parlamento nariais skyrė energetiniams klausimams: naujojo branduolinio reaktoriaus statybai, bendros šalies pozicijos dėl IAE antrojo bloko darbo pratęsimo galimybių, energetinės nepriklausomybės.

2006 12 22
Premjeras apdovanojo aktyviausius studentus

Šiandien Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo susitikime su Lietuvos mokslo ir studijų institucijų vadovais pagerbti aktyviausi šalies aukštųjų mokyklų studentai.

2006 12 20
Viešojo sektoriaus apskaitos sistemoje bus taikomi verslo principai

Vyriausybės posėdyje pritarta Viešojo sektoriaus atskaitomybės įstatymo ir jį lydinčių kitų teisės aktų projektams, jie teikiami Seimui. Taip siekiama užtikrinti vieningą šio sektoriaus atskaitomybės pagrindinių principų reglamentavimą, nes dabar veikianti buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės sistema nėra vientisa.

2006 12 20
Gyventojai, skirdami iki 2 proc. pajamų mokesčio, galės paremti ir politines partijas

Vyriausybės posėdyje pritarta Seimo narių inicijuotoms Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo naujoms nuostatoms, kad gyventojai ir politinėms partijoms galėtų skirti iki 2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

2006 12 20
20 procentų didinami sveikatos priežiūros specialistų atlyginimai

Vyriausybė nutarė nuo 2007 m. sausio 1 d. vidutiniškai 20 proc. siūloma didinti biudžetinių įstaigų ir organizacijų sveikatos priežiūros specialistų tarnybinių atlyginimu koeficientus.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 54 Pirmyn