BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2007 12 29
Premjeras vyksta atostogų

Nuo gruodžio 29 d., šeštadienio, Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas atostogaus Kanarų salose. Į darbą Premjeras grįš sausio 7 d. Ministrą Pirmininką jo atostogų metų pavaduos susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius. 2007-12-29

Premjeras lankėsi VSAT
2007 12 28
Premjeras lankėsi VSAT

Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas šiandien lankėsi Valstybės sienos apsaugos tanyboje, kur jam buvo įteiktas atminimo ženklas "Už nuopelnus Lietuvai stojant į Šengeno erdvę".

2007 12 27
Stiprinama laisvės atėmimo vietose laikomų asmenų alkoholio ir psichiką veikiančių medžiagų vartojimo kontrolė

Vyriausybė pritarė Teisingumo ministerijos parengtam nutarimo projektui, kuriuo siūloma papildyti transporto priemones vairuojančių ir kitų asmenų neblaivumo (girtumo) ar apsvaigimo nustatymo taisykles. Jose numatoma galimybė laisvės atėmimo vietų pareigūnams atlikti alkoholio ir psichiką veikiančių medžiagų vartojimo kontrolę.

2007 12 27
Bendradarbiaus Lietuva ir Ukraina

Ministrų kabinetas patvirtino Lietuvos Vyriausybės ir Ukrainos Ministrų Kabineto susitarimą dėl ekonominio, pramoninio, mokslinio ir techninio bendradarbiavimo. Atsižvelgiant į ilgalaikius Lietuvos ir Ukrainos ekonominius ryšius, susitarimu siekiama plėtoti, stiprinti ir įvairinti ekonominį, pramoninį, mokslinį ir techninį bendradarbiavimą abipusiškai naudingais pagrindais.

2007 12 27
Sprendžiamos Mykolo Riomerio universiteto teismo medicinos instituto problemos

Vyriausybė patvirtino veiksmų planą Mykolo Riomerio universiteto teismo medicinos instituto problemoms spręsti. Veiksmų plane nustatytos priemonės, skirtos teismo medicinos ekspertų darbo krūviui optimizuoti, instituto darbuotojų darbo užmokesčiui padidinti ir instituto materialinėms sąlygoms pagerinti, užtikrinti didėjantį teismo medicinos specialistų poreikį bei problemoms, susijusioms su ilgalaikiu mirusiųjų kūnų saugojimu, spręsti.

2007 12 27
Vilniaus universitetui išimties būdu suteikta doktorantūros teisė odontologijos mokslo srityje

Vyriausybė išimties būdu suteikė Vilniaus universitetui biomedicinos mokslų srities odontologijos krypties doktorantūros teisę išnagrinėti eksterno Sauliaus Drukteinio prašymą leisti ginti daktaro disertaciją.

2007 12 27
Ateinančiais metais bus perkeliamos trys poilsio dienos

Vyriausybė pritarė nutarimo projektui „Dėl poilsio dienų perkėlimo 2008 metais“. 2008 m. numatyti trijų poilsio dienų iš šeštadienio į pirmadienį arba penktadienį perkėlimai: iš kovo 15 d., šeštadienio, į kovo 10 d., pirmadienį; iš gegužės 10 d., šeštadienio, į gegužės 2 d., penktadienį; iš birželio 28 d., šeštadienio, į birželio 23 d., pirmadienį..

2007 12 27
Pritarta Atominės elektrinės įstatymo pakeitimams

Vyriausybė pritarė Atominės elektrinės įstatymo atitinkamu straipsnių pakeitimo ir pritarimo derybų dėl nacionalinio investuotojo steigimo rezultatams įstatymo projektui ir teikia jį Seimui. Ūkio ministerija įstatymo projektą parengė atsižvelgusi į pasiūlymus, gautus derybų su UAB „NDX energija“ metu. Derybų metu buvo pasiūlyta nacionalinį investuotoją sukurti ne AB „Lietuvos energija“ pagrindu, o steigti naują juridinį asmenį, kurio akcininku galėtų būti Lietuvos valstybė ir AB „VST“ kontrolinį akcijų paketą turintis akcininkas. Šiuo metu AB „VST“ kontrolinį akcijų paketą turi akcininkas UAB „NDX energija“.

2007 12 27
Patvirtintas Nacionalinės energetikos strategijos įgyvendinimo planas

Šiandien ministrų kabinetas pritarė Ūkio ministerijos parengtam Nacionalinės energetikos strategijos įgyvendinimo plano projektui 2008-2012 metams. Energetikos įstatyme ir Nacionalinėje energetikos strategijoje numatyta, kad Vyriausybė turi patvirtinti Nacionalinės energetikos strategijos įgyvendinimo planą penkeriems metams.

2007 12 27
Didinamas valstybinių pensijų bazės dydis

Vyriausybė patvirtino naują valstybinių pensijų bazės dydį. Nuo 2008 m. sausio 1 d. valstybinių pensijų bazė didinama nuo 172 litų iki 200 litų, t.y. 28 litais.

2007 12 22
Premjero pavedimai VRM ir Policijos departamentui

Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas VRM ir Policijos departamento paprašė pateikti konkrečią informaciją, kokie atlikti darbai, užtikrinantys eismo kontrolę ir eismo saugumą šalies keliuose ir miestų gatvėse.

2007 12 21
Premjeras G. Kirkilas susitiko su naujuoju Latvijos Ministru Pirmininku

Prieš šventinę ceremoniją Talino jūrų uoste, skirtą Šengeno plėtrai, Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas susitiko su naujuoju Latvijos Vyriausybės vadovu Ivaru Godmaniu. Abu premjerai pasidžiaugė istorine Šengeno plėtra, didinančia abiejų valstybių piliečiams judėjimo galimybes Europoje.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 77 Pirmyn