BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2010 12 30
Pasaulio šalių konkurencingumo tyrime Lietuva pakilo iš 53 į 47 vietą

Pasaulio ekonomikos forumas (PEF) pristatė 2010 metų pasaulio šalių konkurencingumo tyrimą, kuriuo siekiama įvertinti 139 šalių išsivystymo lygį ir konkurencingumą. Tyrimo duomenimis, pagal bendrąjį konkurencingumo indeksą (BKI) Lietuva pakilo iš 53 vietos į 47. Estija tyrime pakilo iš 35 į 33 vietą, o Latvija per dvi vietas leidosi žemyn – užėmė 70 vietą.

2010 12 29
Vyriausybė pritarė Valstybinės tabako ir alkoholio kontrolės tarnybos ir Narkotikų kontrolės departamento sujungimui

Vyriausybė pritarė Valstybinės tabako ir alkoholio kontrolės tarnybos ir Narkotikų kontrolės departamento sujungimui į Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentą. Sprendimas priimtas siekiant efektyviau koordinuoti ir kontroliuoti veiklą, susijusią su alkoholiu, tabaku, narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis.

2010 12 29
Naujuosius sutikęs Taline, Premjeras vyks trumpų atostogų į Siciliją

Estijos Ministro Pirmininko Andruso Ansipo kvietimu Naujuosius metus Lietuvos Premjeras Andrius Kubilius sutiks Taline. Tokį pat kvietimą yra gavęs ir Latvijos Premjeras Valdis Dombrovskis. Estija iškilmingai švęs prisijungimą prie euro zonos.

2010 12 28
Premjeras: už konstruktyvų „Lietuvos geležinkelių“ dialogą su „PKN Orlen“

Premjeras Andrius Kubilius pasakė, kad „Lietuvos geležinkelių“ santykiai su „PKN Orlen“ turėtų būti konsktruktyvesni. „Kol kas santykiuose su strateginiu investuotoju į „Mažeikių naftą“ per daug nesutarimų, arbitražų ir siaurų interesų gynimo ir per mažai sutarimo ir bendradarbiavimo“, - kalbėjo Premjeras. Anot Premjero, turi būti rasta teisinga pusiausvyra tarp įmonės „Lietuvos geležinkeliai“ verslo interesų ir „PKN Orlen“ teisėtų lūkesčių.

2010 12 28
Premjeras: saugosiu savo atmintyje man brangų tetos Vandos atminimą

Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių nuliūdino žinia apie profesorės Vandos Zaborskaitės netektį. „Nuo vaikystės dienų puikiai atsimenu visuomet puikios nuotaikos, kupiną idėjų ir darbų gerą savo tėvų draugę, kurią vadinau labai paprastai – teta Vanda. Būtinai ateisiu ištarti paskutinio „sudiev“ ir palinkėti lengvos Lietuvos žemelės šiai neeilinei moteriai“, - sužinojęs liūdną naujieną sakė Premjeras A. Kubilius.

2010 12 27
A. Kubilius: „Gazprom“ veiksmus vertinu kaip ekonominį šantažą

„Gazprom“ oficialus pareigūnas pareiškė, kad Lietuvai dujų kaina, skirtingai nei Latvijai, nebus mažinama dėl to, kad Lietuva pradėjo įgyvendinti ES trečiąjį energetikos paketą. Reaguodama į šį pareiškimą ir į tai, kad dėl ES direktyvų perkėlimo į nacionalinę teisę nukenčia šalies vartotojai ir verslas, Lietuvos Vyriausybė kreipsis į Europos Komisiją.

2010 12 27
Vyriausybė pritarė nuostatai įvesti kasos aparatus maistu prekiaujančiose dengtose
turgavietėse

Šiandien Vyriausybė pasitarime protokoliniu sprendimu pritarė kasos aparatų įvedimui dengtose turgavietėse, kuriose prekiaujama maisto produktais. Numatoma, kad prekybininkai kasos aparatus turės įsirengti nuo kitų metų vasario 1 d. Jų įsigijimui bus suteikiamas 3 mėnesių pereinamasis laikotarpis, o išlaidos bus kompensuojamos. Prie susijusių teisės aktų priėmimo Vyriausybė dar grįš šio trečiadienio posėdyje. Pažymėtina, kad kasos aparatai bus įvedami tik dengtose turgavietėse, prekiaujančiose maisto produktais, Vyriausybė numato kompensuoti jų įsigijimą, jokių mokestinių pasikeitimų dėl kasos aparatų įvedimo prekybininkams nebus, taip pat nereikės jau dirbantiems prekybininkams papildomai steigti įmonių. Be to, kasos aparatai gerokai palengvins ...

2010 12 23
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus Kalėdų sveikinimas

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius sveikina Lietuvos žmones artėjančių Šv. Kalėdų proga: „Čia Betliejus, čia gimė kūdikėlis Jėzus, čia šviečia Betliejaus žvaigždė. Ir nors Lietuvoj sninga ir pusto, bet Betliejaus žvaigždė šviečia visada ir visur. Jinai šviečia Vilties, Gerumo ir Tikėjimo šviesa. Šventų Kalėdų proga noriu visus nuoširdžiai pasveikinti. Pasveikinti iš Betliejaus ir palinkėti, kad ta amžina Betliejaus žvaigždės šviesa, nešanti Gerumą, Viltį, Teisingumą ir Tikėjimą, mums kitais metais šviestų dar skaidriau.“ Premjero sveikinimo vaizdo įrašas

2010 12 22
Kalėdinis Premjero pasveikinimas iš Betliejaus

Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus vadovaujama oficiali delegacija, viešinti Izraelyje, apsilankė legendiniame Betliejaus mieste (Vakarų Krantas). Premjeras susitiko su Betliejaus meru dr. Viktoru Batarsehu, kitais Betliejaus vietos valdžios pareigūnais. Betliejus laikomas Jėzaus Kristaus gimimo vieta. Po apsilankymo istorinėje Kristaus gimimo bažnyčioje, Premjeras A. Kubilius pasveikino Lietuvos žmones artėjančių švenčių proga.

2010 12 22
Lietuvos Premjero vizitas – Izraelio žiniasklaidoje

Jeruzalės dienraštis „Jerusalem Post“ publikavo du straipsnius, kuriuose aprašomas tebesitęsiantis oficialus Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus vizitas Izraelyje. „Jūsų šalis yra artima mūsų širdžiai. Mums tai yra ne tik vieta žemėlapyje, bet ir mūsų istorijos puslapis“, - Izraelio Prezidento Shimono Pereso žodžius, pasakytus Lietuvos Premjerui, cituoja laikraštis.

2010 12 22
Iškilmingos vakarienės metu apdovanojimais pagerbti prie Lietuvos-Izraelio santykių stiprinimo prisidėję žydai

Antradienį vakare viešbutyje „Dan Tel Aviv“ surengta iškilminga vakarienė, skirta Lietuvos Nepriklausomybės 20-mečiui pažymėti. Joje dalyvavo Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus vadovaujama delegacija, žymūs kviestiniai svečiai: Lietuvos ir Izraelio politikai, diplomatai, mokslininkai, menininkai, verslininkai.

2010 12 22
Nuo kitų metų įvedamas ikimokyklinio ugdymo krepšelis

Nuo 2011 metų sausio 1 d. visose ikimokyklinio ugdymo įstaigose, taip pat ir nevalstybinėse, įvedamas ikimokyklinuko krepšelis. Šiandien Vyriausybė patvirtino metodiką ikimokyklinio ugdymo krepšelio lėšoms švietimo įstaigose apskaičiuoti ir paskirstyti 2011 metams.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 54 Pirmyn