BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2011 12 28
Vyriausybė nesvarstė ir neketina svarstyti VPT vadovo atlyginimo

Ministro Pirmininko tarnyba atkreipia dėmesį, kad žiniasklaidoje nuskambėję Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) vadovui Žydrūnui Plytnikui priskiriami teiginiai, neva Vyriausybė sumažino jo atlyginimą ir neskyrė naujų etatų, neatitinka tikrovės.

2011 12 28
Lietuvos ambasadoriumi Rusijos Federacijoje siūloma skirti R. Norkų

Vyriausybė nutarė teikti Prezidentei skirti Renatą Norkų Lietuvos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Rusijos Federacijoje. Nuo 2008 m. iki šiol R. Norkus ėjo Lietuvos nuolatinio atstovo prie Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) pareigas.

2011 12 28
Kitąmet socialinio draudimo išmokų dydį lemiančios draudžiamosios pajamos grąžinamos į prieškrizinį lygį

Šiandien Vyriausybė pritarė siūlymui nuo 2012 m. atstatyti einamųjų metų draudžiamųjų pajamų dydį, nuo kurio priklauso daugelis socialinio draudimo išmokų: senatvės ir netekto darbingumo pensijos, motinystės, tėvystės, ligos pašalpų maksimali ir minimali riba, nedarbo išmokų „lubos“ ir kt.

2011 12 28
Lietuvos nuolatiniu atstovu prie ESBO siūloma skirti G. Čekuolį

Vyriausybė nutarė teikti Prezidentei skirti Giedrių Čekuolį Lietuvos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi, nuolatiniu atstovu prie Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Vienoje.

2011 12 28
Savavališkų statybų padariniai Kuršių nerijoje ir Palangoje turės būti šalinami, dėl kai kurių statinių bus siekiama susitarti taikiai

Vyriausybė šiandien svarstė Ministro Pirmininko potvarkiu sudarytos darbo grupės pasiūlymus dėl teritorijų planavimo bei statybos procedūrų Kuršių nerijoje ir Palangoje. Ministrų kabinetas laikosi vieningos pozicijos, kad Kuršių nerijoje vykdytų savavališkų statybų, kai statoma neturint statybas leidžiančio dokumento arba pažeidžiant esminius statinio projekto reikalavimus, padariniai turi būti nedelsiant šalinami.

2011 12 28
Mažosios bendrijos įteisinimas palengvins sąlygas pradėti nuosavą verslą

Šiandien Vyriausybė pritarė pasiūlymui įtvirtinti naują ribotos civilinės atsakomybės juridinio asmens teisinę formą – mažąją bendriją. Seimui priėmus siūlomą Mažųjų bendrijų įstatymą, taip pat su juo susijusius įstatymus, šie įstatymai įsigaliotų 2012 m. liepos 1 d.

2011 12 28
Valstybės įmonių indėlis į šalies biudžetą didėja, o informacija apie jų veiklą perkeliama į
elektroninę erdvę

Šiandien Vyriausybei pristatyta tarpinė devynių mėnesių valstybės valdomų įmonių (VVĮ) ataskaita, iš kurios matyti, kad įmonės sugebėjo efektyviau vykdyti savo veiklą, sumažino veiklos išlaidas, pagerino pelningumo rezultatus bei pervedė didesnes įmokas į šalies biudžetą. Iš viso valstybės valdomų įmonių portfelio pardavimo pajamos augo 4 proc. – iki 5,1 mlrd. litų. Grynasis pelnas šoktelėjo beveik du kartus – nuo 189 mln. iki 326 mln. litų. Rezultatų gerėjimą lėmė auganti ekonomika ir didėjantis įmonių veiklos efektyvumas.

2011 12 28
Lituanistikos plėtros komisijos posėdyje aptarti lituanistikos finansavimo ir Baltų akademijos steigimo klausimai

Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus vadovaujama Lituanistikos plėtros komisija šiandien posėdyje aptarė lituanistikos finansavimo klausimą bei nacionalinio baltistikos centro – Baltų akademijos – steigimo galimybes.

Premjeras susitiko su projekto „Moksleiviai į Vyriausybę“ dalyviais
2011 12 27
Premjeras susitiko su projekto „Moksleiviai į Vyriausybę“ dalyviais

Šiandien Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius susitiko su 3 kartų projekto „Moksleiviai į Vyriausybę“ dalyviais. Susitikimo metu buvo aptarti praėjusių metų svarbiausi įvykiai, pasidalinta mintimis apie ateinančių metų iššūkius. Vyriausybės vadovas palinkėjo projekto dalyviams ir toliau ryžtingai siekti savo užsibrėžtų tikslų ir aktyviai dalyvauti ...

2011 12 23
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus Kalėdų sveikinimas

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius nuoširdžiai sveikina Lietuvos žmones artėjančių šv. Kalėdų proga ir linki geriausios kloties, sveikatos, laimės ir sėkmės. „Mielieji, Šį vakarą susirinkome šeimose, drauge su vaikais ir anūkais, susirinkome tam, kad pabūtume kartu, pajustume artimųjų širdžių ir rankų šilumą. Besibaigiantys metai buvo nelengvi, ateinantys taip pat gali atnešti naujų išbandymų, tad šiandien, su viltimi žvelgdami į danguje spindinčią Kalėdų Žvaigždę, patikėkime, jog visus sunkumus mes galime įveikti. Geriausios kloties Jums visiems, sveikatos, laimės ir sėkmės! Nuoširdžiai sveikinu Jus su Šventomis Kalėdomis!” Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius

Įtvirtintos pagrindinės Visagino AE Koncesijos sutarties sąlygos
2011 12 23
Įtvirtintos pagrindinės Visagino AE Koncesijos sutarties sąlygos

Šiandien Vyriausybės rūmuose pasirašytas susitarimas dėl esminių Visagino AE Koncesijos sutarties sąlygų. Susitarimą pasirašė Koncesijos konkurso komisijos pirmininkas, energetikos viceministras Žygimantas Vaičiūnas ir strateginio investuotojo kompanijos „Hitachi“ viceprezidentas Masaharu Hanyu.

2011 12 22
A. Kubilius: už šilumos sąskaitas Vilniuje socialdemokratai ir darbiečiai atsako kartu su A. Zuoku

„Už nepateisinamai išaugusias šilumos sąskaitas Vilniuje atsako ne tik Vilniaus meras Artūras Zuokas, bet ir jį remianti valdančioji koalicija miesto taryboje,“ – sakė Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius. Komentuodamas šiandien Seimo posėdyje įsiplieskusią diskusiją jis kalbėjo: „Dėl šilumos Vyriausybę nepagrįstai kaltinantys socialdemokratai ir darbiečiai pamiršta, jog yra valdančiosios koalicijos Vilniuje nariai ir kartu su A. Zuoku atsako už tai, kad vilniečiams Kalėdas sugadino būtent išpūstos sąskaitos už šildymą“.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 50 Pirmyn