BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2013 12 31
Ministras Pirmininkas jubiliejaus proga sveikina Lietuvos teatro kūrėją H. Vancevičių

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius 90-ojo gimtadienio proga sveikina režisierių, Lietuvos teatro kūrėją Henriką Vancevičių.

2013 12 31
Vyriausybė telkia sąjungininkus kovai su korupcija

Vyriausybė kviečia visuomenę teikti pasiūlymus, kaip mažinti korupcijos priežastis ir apraiškas. Pasiūlymų laukiama iš visų Lietuvos gyventojų, taip pat piliečių susivienijimų, socialinių partnerių, verslo įmonių ir asocijuotų organizacijų atstovų bei įvairių sričių ekspertų.

2013 12 30
Premjeras pareiškė užuojautą dėl žmonių gyvybes nusinešusių teroro aktų Rusijoje

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pareiškė užuojautą Rusijos premjerui Dmitrijui Medvedevui dėl žmonių gyvybes nusinešusių teroro aktų Volgogrado mieste.

2013 12 30
Ministrų kabinetas tęsia susitikimus su gyventojais

Premjero Algirdo Butkevičiaus vadovaujamas ministrų kabinetas tęsia susitikimus su visuomene. Vyriausybės vadovas patvirtino grafiką, pagal kurį sausio-kovo mėnesiais ministrai priiminės gyventojus Vyriausybės priimamajame. Į susitikimą su ministrais gyventojai gali registruotis telefonu (8 5) 266 3711, pateikiant prašymus raštu ar atvykus į Vyriausybės priimamąjį (Gedimino pr. 11, Vilnius).

Premjero A. Butkevičiaus sveikinimas šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų proga
2013 12 23
Premjero A. Butkevičiaus sveikinimas šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų proga

Nuoširdžiai sveikinu visus Lietuvos žmones su artėjančiomis šventėmis – šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais. Nueinantys metai nebuvo lengvi, bet stengėmės eiti į priekį neskubėdami, ieškodami racionaliausių ir valstybei naudingiausių sprendimų. Palydėdami šiuos metus pasidžiaukime pasiekimais ir pasimokykime iš klaidų. Šventes pasitikime su ...

2013 12 20
Premjeras įkurtuvių proga sveikino Druskininkų policijos pareigūnus

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius Druskininkuose dalyvavo renovuoto policijos komisariato atidaryme. Įkurtuvių proga sveikindamas policijos pareigūnus, premjeras linkėjo, kad prasmingą jų darbą visada lydėtų profesinė sėkmė ir ginamų žmonių pagarba.

Premjeras įteikė „Lietuvos metų gaminio 2013“ apdovanojimus
2013 12 20
Premjeras įteikė „Lietuvos metų gaminio 2013“ apdovanojimus

Penktadienį Vyriausybėje Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu Robertu Dargiu įmonių vadovams įteikė konkurso „Lietuvos metų gaminys 2013“ apdovanojimus. Jau septynioliktą kartą vykusiame konkurse dviejų lygių ekspertų ir įvairioms pramonės ir verslo šakoms atstovaujanti komisija, apibendrinusi ...

2013 12 18
Vyriausybė pritarė Panerių memorialo kompleksinio sutvarkymo koncepcijos projektui

Šiandien Vyriausybė protokoliniu sprendimu pritarė Panerių memorialo Holokausto ir visoms nacizmo aukoms atminti kompleksinio sutvarkymo koncepcijos projektui.

2013 12 18
Vyriausybė gydymo įstaigoms papildomai skyrė 40 mln. litų

Ministrų kabinetas nusprendė iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto rezervo skirti papildomus 40 mln. litų viešosioms asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, jų teikiamų paslaugų sumažinto balo vertei iš dalies atstatyti. Šios papildomos lėšos dar šiemet pasieks ligonines ir poliklinikas, joms atsiras galimybė sumažinti savo kreditorinius įsiskolinimus ir taip pagerinti įstaigų finansinę situaciją.

2013 12 18
Didinami gydytojų rezidentų atlyginimai

Per ekonominį sunkmetį sumažinti gydytojų rezidentų atlyginimai nuo 2014 m. grįžta į ankstesnį lygį – atlyginimai išaugs vidutiniškai 10 proc. Tam Vyriausybės posėdyje šiandien pritarė ministrų kabinetas.

2013 12 18
Vyriausybė pritaria tautybės įrašui pase

Vidaus reikalų ministerijos teikimu šiandien Vyriausybė nusprendė pritarti Paso įstatymo papildymui, pagal kurį piliečio rašytiniu prašymu į pasą galėtų būti įrašoma jo tautybė.

2013 12 18
Lietuvos ambasadorių Japonijoje siūloma skirti ir diplomatiniu atstovu Naujajai Zelandijai

Šiandien Vyriausybės posėdyje nutarta teikti Prezidentei Lietuvos ambasadorių Japonijoje Egidijų Meilūną taip pat skirti diplomatiniu atstovu Naujajai Zelandijai.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 47 Pirmyn