BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuvos Respublikos Vyriausybės pasitarimas

Data

2021-07-07

Pradžios laikas

13:00

Svarstomi klausimai

 1. 1
  Dėl Vyriausybės 2019 m. gruodžio 11 d. pasitarimo sprendimo „Dėl Išorinio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto plėtros projekto įgyvendinimo komisijos 2019 m. spalio 22 d. posėdžio protokolinio sprendimo ir Dalykinių sąlygų sąvado priemonių įgyvendinimo programos“ (protokolo Nr. 50, 2 klausimas) pakeitimo

  Pranešėjai

  susisiekimo ministras - Marius Skuodis

  Dalyviai

  patarėjas - Arvydas Nevas

 2. 2
  VESK siūlo Vyriausybei pritarti be platesnio aptarimo - Dėl Lietuvos Respublikos pozicijų dėl klausimų, svarstomų 2021 m. liepos 12 d. Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos posėdyje

  Pranešėjai

  užsienio reikalų ministras - Gabrielius Landsbergis

  Dalyviai

  vyriausioji specialistė - Jurgita Bžozovska

 3. 3
  VESK siūlo Vyriausybei pritarti be platesnio aptarimo - Dėl Lietuvos Respublikos pozicijų dėl klausimų, svarstomų 2021 m. liepos 13 d. Euro grupės vaizdo konferencijoje ir 2021 m. liepos 12 d. Europos Sąjungos Ekonomikos ir finansų tarybos posėdyje (TAP-21-891)

  Pranešėjai

  finansų ministrė - Gintarė Skaistė

  Dalyviai

  vyriausioji specialistė - Jurgita Bžozovska

 4. 4
  VESK siūlo Vyriausybei pritarti be platesnio aptarimo - Dėl Lietuvos Respublikos pozicijų dėl klausimų, svarstomų 2021 m. liepos 19 d. Europos Sąjungos Žemės ūkio ir žuvininkystės tarybos posėdyje (TAP-21-886)

  Pranešėjai

  žemės ūkio ministras - Kęstutis Navickas

  Dalyviai

  vyriausioji specialistė - Jurgita Bžozovska