BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės 2021–2024 metų teisėkūros planas

Vyriausybės 2021–2024 metų teisėkūros planas – tai ministerijų ir Vyriausybės kanceliarijos planuojamų parengti ir Vyriausybės priimti ar apsvarstyti teisės aktų – įstatymų, Seimo nutarimų, Vyriausybės nutarimų – projektų sąrašas (toliau – Planas), kuriam Vyriausybė pritarė 2021 m. kovo 31 d. Vyriausybės pasitarime.  Planu siekiama pirmą kartą numatyti vidutinio laikotarpio trukmės Vyriausybės teisėkūros darbotvarkę, kuri padėtų veiksmingiau valdyti Vyriausybės teisėkūros procesą.

Planas bus pagrindinis informacijos šaltinis rengiant Vyriausybės pasiūlymus atitinkamoms Seimo sesijoms. Taip pat Planu bus vadovaujamasi siekiant suvaldyti itin dažną tų pačių teisės aktų keitimą, kai ministerijos teikia smulkius ir taktinius, o ne sisteminius ir kompleksinius reguliavimo pakeitimus. Vieša Vyriausybės teisėkūros darbotvarkė sudarys sąlygas  konsoliduoti atskirų institucijų poreikius keisti tą patį teisės aktą.

Planą sudaro dvi pagrindinės dalys:

1) Vyriausybės programą įgyvendinančių teisės aktų projektų sąrašas;

2) Europos Sąjungos teisės aktus įgyvendinančių teisės aktų projektų sąrašas.

Plane nurodyti tie teisės aktų projektai, kurių keitimo poreikis rengimo metu buvo žinomas ir galėjo būti suplanuotas. Tačiau Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo metu gali prireikti atitinkamai tikslinti ir kitus teisės aktus, todėl Planas bus kintantis, nuolat peržiūrimas, atnaujinamas ir pildomas dokumentas. Plano tikslinimą ir atnaujinimą koordinuos Vyriausybės kanceliarija.

Vyriausybės 2021-2024 metų teisėkūros planas

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-23