BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aštuonioliktosios Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo planas

Aštuonioliktoji Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės programą, programos nuostatas įgyvendins laikydamasi Lietuvos Respublikos strateginio valdymo įstatyme apibrėžtų strateginio valdymo sistemos ir šių Vyriausybės bendrųjų veikimo principų: atviri duomenys, atskaitomybė, diskusija ir žiniomis grįsti sprendimai, bendradarbiavimas, interesų suderinimas, reputacijos stiprinimas, atvira Vyriausybės komunikacija.

Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo plane Vyriausybės įsipareigojimai pateikti pagal Vyriausybės programoje nurodytas misijas (prioritetus) ir joje išvardytus projektus (toliau – darbai), išlaikant Plano ir Vyriausybės programos darną. Misijų aprašymo pradžioje pateikti misijų įgyvendinimo sėkmės (poveikio) rodikliai, jų faktinės (paskutinės žinomos) ir planuojamos 2024 metų reikšmės ir už jų įgyvendinimą atsakingos institucijos. Misijų aprašymo pradžioje taip pat pateikti ministrų strateginiai darbai.

Vyriausybė, remdamasi Vyriausybės programoje nustatytais ilgalaikiais siekiais ir Strateginio valdymo įstatymu, iki 2021 m. liepos 1 d. atnaujins NPP, o iki 2022 m. birželio 1 d. Lietuvos Respublikos Seimui pateiks tvirtinti Valstybės pažangos strategiją „Lietuva 2050“.

Vyriausybės programos nuostatos įgyvendinamos ne tik Plano veiksmais, bet ir kitais (institucinio lygio) veiksmais, kuriuos ministerijos planuoja strateginiuose veiklos planuose ir kituose planavimo dokumentuose. Planas įgyvendinamas, įtraukiant jo veiksmus į nacionalinių plėtros programų priemones ir strateginių veiklos planų veiksmus, kurių analizė atlikta ir pagrindimas suformuluotas.

Aštuonioliktosios Lietuvos Respublikos Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo planas

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-23