BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Žurnalistų akreditacija

Kvietimai teikti anketas ilgalaikei akreditacijai Vyriausybės kanceliarijoje skelbiami du kartus per metus – gegužės ir gruodžio mėnesiais. Šiuo metu prašymų registracijai nuolatinei akreditacijai Vyriausybėje 2023 metams nevyksta.

Norėdami gauti vienos dienos leidimą įeiti į Vyriausybės rūmus, kreipkitės į Vyriausybės kanceliarijos Vyriausybės komunikacijos departamento Ryšių su visuomene ir žiniasklaida skyrių el. p. [email protected].

Su Viešosios informacijos rengėjų ir (ar) skleidėjų atstovų akreditavimo Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje tvarkos aprašu galite susipažinti čia.

SVARBU: jeigu išeinate iš darbo, akreditacijos kortelę būtina grąžinti. Kortelę galite grąžinti Vyriausybės kanceliarijos Vyriausybės Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene ir žiniasklaida skyriui.

 

Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-01