BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Žurnalistų akreditacija

Šiuo metu vyksta žiniasklaidos atstovų nuolatinė akreditacija LRVK.

Informacijos rengėjai, kurie nespėjo akredituotis 2022 metų pabaigoje ir pageidaujantys turėti nuolatinę akreditaciją iki 2023 metų pabaigos, turi apsilankyti Vyriausybės kanceliarijos interneto tinklalapyje ir užpildyti prašymą adresu https://lrv.lt/forms/2023-05-ziniasklaidos-atstovu-akreditacijos-anketa-2023-metams. Tinklalapyje pateiktą anketą būtina užpildyti iki š. m. gegužės 19 d., penktadienio. Vėliau pateikti prašymai nuolatinei akreditacijai gauti nebus nagrinėjami.

Akreditacija suteikiama viešosios informacijos rengėjo ir (ar) skleidėjo atstovams, reguliariai rengiantiems ar skleidžiantiems informaciją apie Vyriausybės institucijos veiklą. Apie priimtą sprendimą pratęsti turimą ar išduoti akreditaciją būsite informuoti anketoje nurodytu elektroniniu paštu ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 31 d.

Su Viešosios informacijos rengėjų ir (ar) skleidėjų atstovų akreditavimo prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės taisyklėmis galite susipažinti čia.

Norėdami gauti vienos dienos leidimą įeiti į Vyriausybės rūmus, kreipkitės į Vyriausybės kanceliarijos Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene ir žiniasklaida skyrių el. p. [email protected]

 

Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-02