BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Žurnalistų akreditacija

Kvietimai teikti anketas ilgalaikei akreditacijai Vyriausybės kanceliarijoje skelbiami du kartus per metus – gegužės ir gruodžio mėnesiais. Šiuo metu prašymų registracija nuolatinei akreditacijai Vyriausybėje 2022 metams nevyksta.

Norėdami gauti vienos dienos leidimą įeiti į Vyriausybės rūmus, kreipkitės į Vyriausybės Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene ir žiniasklaida skyrių el. p. [email protected].

Su Viešosios informacijos rengėjų ir (ar) skleidėjų atstovų akreditavimo prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės taisyklėmis galite susipažinti čia.

SVARBU: jeigu išeinate iš darbo, akreditacijos kortelę būtina grąžinti. Kortelę galite grąžinti Vyriausybės Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene ir žiniasklaida skyriui.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-19