BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Žurnalistų akreditacija

Šiuo metu vyksta nuolatinių žiniasklaidos akreditacijų LRVK atnaujinimas 2023 metams.

Primename, kad išduota nuolatinė Vyriausybės kanceliarijos akreditacija galioja iki 2022 metų gruodžio 31 dienos. Informacijos rengėjai, pageidaujantys turėti akreditaciją 2023 metams, turi apsilankyti Vyriausybės kanceliarijos interneto tinklalapyje ir užpildyti prašymą. Tinklalapyje pateiktą anketą būtina užpildyti iki š. m. gruodžio 5 d., pirmadienio. Vėliau pateikti prašymai nuolatinei akreditacijai gauti nebus nagrinėjami.

Taip pat tie žiniasklaidos atstovai, kurie iki šiol neturėjo nuolatinės akreditacijos LRVK, ją gali gauti užpildę anksčiau minėtą anketą.

Akreditacija suteikiama viešosios informacijos rengėjo ir (ar) skleidėjo atstovams, reguliariai rengiantiems ar skleidžiantiems informaciją apie Vyriausybės institucijos veiklą. Apie priimtą sprendimą pratęsti turimą ar išduoti akreditaciją būsite informuoti anketoje nurodytu elektroniniu paštu ne vėliau kaip iki š. m. gruodžio 23 d.

Su Viešosios informacijos rengėjų ir (ar) skleidėjų atstovų akreditavimo Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje tvarkos aprašu galite susipažinti čia.

Norėdami gauti vienos dienos leidimą įeiti į Vyriausybės rūmus, kreipkitės į Vyriausybės kanceliarijos Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene ir žiniasklaida skyrių el. p. [email protected].

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-21