Naujienos

Prague_from_Klementinum.jpg
2016 05 23
Premjeras Čekijoje gyvenantiems lietuviams: būkite kartu su Lietuva

Prahoje Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius susitiko su Čekijos lietuvių bendruomene. Šioje šalyje gyvena apie tūkstantį įvairiausių profesijų lietuvių, tarp kurių – verslininkai, mokslininkai, menininkai, pagal mainų programas atvykę studentai. Susitikimo metu premjeras papasakojo apie Lietuvos ekonomikos, energetikos, švietimo ir kitose srityse...

IMG_0791.jpg
2016 05 23
Premjeras A. Butkevičius apsilankė Prahos Karolio universitete

Čekijoje su oficialiu vizitu viešintis Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius apsilankė viename seniausių universitetų pasaulyje Prahos Karolio universitete, kuris turi istorinių sąsajų su Lietuva. Čekija mini šios aukštosios mokyklos įkūrėjo Karolio IV 700-ąsias gimimo metines. 

IMG_0905.jpg
2016 05 23
Premjeras Čekijoje: Lietuva gali tapti prekybos vartais tarp Rytų ir Vakarų

Čekijoje su oficialiu vizitu viešintis Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius šiandien dalyvavo forume „Lietuvos transporto sprendimai Čekijos verslo įmonėms“. Renginio metu buvo pasirašytas AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir Čekijos geležinkelio pervežimų kompanijos „ČD Cargo“ bendradarbiavimo susitarimas. 

Premjeras išvyksta vizito į Čekijos Respubliką
2016 05 20
Premjeras išvyksta vizito į Čekijos Respubliką

Gegužės 23–24 d. Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius su žmona Janina Čekijos premjero Bohuslavo Sobotkos kvietimu su vizitu viešės Prahoje, kur dalyvaus susitikimuose su šalies Vyriausybės vadovu ir Parlamento Atstovų rūmų pirmininku Janu Hamačeku.