Aptarti Lietuvos ir Estijos COVID-19 valdymo iššūkiai
Liepos 9 d. Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė susitiko su Estijos ambasadore Lietuvoje Kai Kaarelson.
Susitikime aptarta šalių COVID-19 pandemijos valdymo keliami iššūkiai ir geroji patirtis, saugumo situacija regione, Baltarusijos režimo dirbtinai skatinama nelegali migracija. Taip pat kalbėta apie duomenimis grįstus sprendimų priėmimus valdant COVID-19 pandemiją, vakcinaciją, Galimybių paso ir ES COVID sertifikato teikiamas naudas visuomenei, aptartas dar glaudesnis bendradarbiavimas kai šalys susiduria su ekstremaliomis situacijomis.
Vyriausybės kanclerė G. Balčytytė padėkojo ambasadorei K. Kaarelson už greitą Estijos reakciją padedant spręsti iškilusius ne tik regioninius, bet ir visai Europai svarbius migracijos kausimus.
Atnaujinimo data: 2021-07-09
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
