Atsistatydina XX-oji Vyriausybė
XX-oji Lietuvos Respublikos Vyriausybė, vadovaudamasi LR Vyriausybės įstatymo 9 straipsnio 6 dalimi ir atsižvelgdama į Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės siūlymą, antradienio posėdyje priėmė nutarimą dėl atsistatydinimo.
Priėmus nutarimą, tą pačią dieną jis įteikiamas Respublikos Prezidentui, kartu siūlant pavesti Vyriausybei toliau eiti pareigas, kol bus sudaryta nauja Vyriausybė.
Vyriausybė laikoma atsistatydinusia nuo Prezidento dekreto įsigaliojimo dienos.
Atnaujinimo data: 2026-06-23
Taip pat skaitykite:
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
Vyriausybė suteikė tris nacionalinių mecenatų vardus
Savivaldybės galės įvesti rinkliavą už jų lėšomis įrengtas kolumbariumo nišas
Darbo grupė siūlo minimaliai invazinį vienos galimos Vytauto Didžiojo palaikų vietos patikrinimą
Premjerė pasveikino režisierių Joną Rimgaudą Jurašą garbingo jubiliejaus proga
