Darbą pradeda prisiekusi XX-oji Vyriausybė
Šiandien prisiekus XX-ajai Lietuvos Respublikos Vyriausybei, pareigas eiti pradeda Ministrė Pirmininkė Inga Ruginienė ir jos vadovaujamas Ministrų kabinetas.
Ketvirtadienį Seimas taip pat pritarė naujosios Vyriausybės programai.
XX-osios Vyriausybės sudėtis: Ministrė Pirmininkė Inga Ruginienė, aplinkos ministras Kastytis Žuromskas, ekonomikos ir inovacijų ministras Edvinas Grikšas, energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas, finansų ministras Kristupas Vaitiekūnas, krašto apsaugos ministrė Dovilė Šakalienė, kultūros ministras Ignotas Adomavičius, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Jūratė Zailskienė, susisiekimo ministras Juras Taminskas, sveikatos apsaugos ministrė Marija Jakubauskienė, švietimo, mokslo ir sporto ministrė Raminta Popovienė, teisingumo ministrė Rita Tamašunienė, užsienio reikalų ministras Kęstutis Budrys, vidaus reikalų ministras Vladislav Kondratovič, žemės ūkio ministras Andrius Palionis.
Prisiekus naujosios Vyriausybės nariams, darbą baigė XIX-oji Vyriausybė.
Atnaujinimo data: 2025-09-29
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo

