BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Duomenų apžvalga: pandemijos pagreitis vėl yra neigiamas

Data

2021 03 09

Įvertinimas
2
KSTOP_LRV_852x536-2.jpg

Prieš porą savaičių prasidėjęs atvejų kilimas stabilizavosi ir perėjo į laipsnišką kritimą, pandemijos pagreitis vėl tapo neigiamas ir sumažėjo savivaldybių kuriose atvejų skaičius kyla kaip ir savivaldybių, kurios yra juodoje zonoje.

  • Naujų atvejų skaičius vėl pradėjo kristi ir pasiekė 432 atvejų per dieną vidurkį – tai mažiau paskutinį kartą fiksavome 2020 m. spalio 23 dieną. Tyrimų apimtys per porą savaičių padidėjo maždaug 1000 tyrimų per dieną ir tai sumažino teigiamų tyrimų procentą iki 6 proc.
  • Savivaldybių pasiskirstymas pagal zonas praeitą savaitę ir prieš dvi savaites – juodoje zonoje esančių savivaldybių sumažėjo perpus.
  • Po 10 dienų teigiamoje zonoje, pandemijos pagreitis vėl tapo neigiamas – tiek teigiamų atvejų skaičius tiek teigiamų testų procentas krito bent 20 proc. per 7 dienas.
  • Pandemijos pagreičiui vėl tapus neigiamam, sumažėjo ir kurį laiką augęs savivaldybių, kuriose atvejų skaičius kyla, ir taip pat tų, kuriose teigiamų tyrimų procentas kyla. Dabar abiejuose kategorijose turime apie 20 savivaldybių.

Plačiau su COVID-19 situacijos apžvalga galite susipažinti čia.

Svarbiausią informaciją dėl koronaviruso rasite www.koronastop.lt.