BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Duomenų apžvalga: pandemijos rodikliai šalyje ir toliau šiek tiek banguoja

Data

2021 03 17

Įvertinimas
1
paveik.jpg

Lietuvoje pandemijos rodikliai ir toliau šiek tiek banguojantys – jų dinamika dabar panaši kaip prieš 3 savaites: atvejų skaičius ir teigiamų tyrimų procentas pradėjo šiek tiek augti, bet staigių pokyčių nėra.

  • Šiems rodikliams didėjant, savaitę pabuvęs neigiamas pandemijos pagreitis vėl grįžo į teigiamą zoną, rodydamas pandemijos kilimą.
  • Mirtingumo ir ligoninių užimtumo rodikliai daugumoje regionų toliau mažėja, išskyrus Vilniaus regioną, kuriame augo tiek stacionaro, tiek reanimacijos pacientų skaičius.
  • Atliekant sekoskaitą, Lietuvoje matomas didėjantis COVID-19 viruso B.1.1.7 atmainos paplitimas – kai kuriose apskrityse ši atmaina jau sudaro daugumą nustatytų atmainų, tačiau yra apskričių, kur šios atmainos rasti tik pavieniai atvejai.

Plačiau su naujausia COVID-19 situacijos apžvalga galite susipažinti čia.

Svarbiausią informaciją dėl koronaviruso rasite www.koronastop.lt.