BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Duomenų apžvalga: regionai, kuriuose vyrauja britiškojo viruso atmaina, pirmauja ir pagal susirgimų, ir pagal hospitalizacijos atvejų skaičių šalyje

Data

2021 03 24

Įvertinimas
1
paveik.jpg

Lietuvos regionai, kuriuose vyrauja vadinamojo britiškojo (B.1.1.7) viruso atmaina, pirmauja ir pagal susirgimų, ir pagal hospitalizacijos atvejų skaičių šalyje. Nuo praeito pirmadienio susirgimai Vilniaus apskrityje sudarė 54 % visų Lietuvos atvejų ir nuo vasario nustatomų atvejų skaičius išaugo dvigubai.

  • Vilniaus regione taip pat intensyviai  auga COVID-19 ligonių užimtų lovų skaičius – užvakar reanimacijos lovų užimtumas Vilniaus mieste buvo pasiekęs 90 % ir teko pridėti papildomas gydymo ir reanimacijos lovas.
  • Vakarų Lietuvoje situacija priešinga – Šiaulių regione praeitą savaitę net 3 dienas nebuvo nė vieno paciento reanimacijoje.
  • Tikėtina, kad tokie regioniniai skirtumai susiformavo dėl judėjimo tarp savivaldybių ribojimų.

Plačiau su naujausia COVID-19 situacijos apžvalga galite susipažinti čia.

Svarbiausią informaciją dėl koronaviruso rasite www.koronastop.lt.