BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


I. Šimonytė: Lietuvos diplomatai yra valstybės balsas ir ramstis

Data

2021 11 03

Įvertinimas
1
Dienele.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė trečiadienį dalyvavo Lietuvos diplomato dienos šventėje Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

„Šiandien gyvename laisvoje Lietuvoje, prie kurios kūrimo ir stiprėjimo savo darbais prisidedate visi jūs - ne tik esantys šioje salėje, bet ir tie, kurie dabar įvairiose laiko zonose, įvairiuose pasaulio kraštuose žodžiais ir darbais prisidedate prie to, kad Lietuva taptų vis stipresne valstybe“, – sakė premjerė.

Ji pabrėžė, kad dabartiniame pasaulyje, kuriame yra nemažai nutylimų temų, sudėtingų dilemų ir daugybė nesutarimų, diplomatų darbas yra itin svarbus.

„Todėl ir noriu padėkoti visiems diplomatams už tai, kad esate mūsų valstybės balsas ir ramstis, ir kad jums tenka ne tik diskutuoti bei derėtis dėl reikšmingų mums visiems klausimų, bet taip pat ir būti tuo balsu, kuris pasako tiesą ir neleidžia blogiui įsigalėti“, – sakė I. Šimonytė.

Diplomato diena minima lapkričio 7 dieną.