BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kazachstano žiniasklaidos ir institucijų komunikacijos atstovai gilino žinias Vyriausybėje

Data

2022 09 20

Įvertinimas
0
LRVK20220919-1.jpg

Pirmadienį Vyriausybės rūmuose viešėjo Kazachstano žiniasklaidos bei šalies institucijų komunikacijos atstovai, Lietuvoje susipažįstantys su gerosiomis atviro valdymo ir veiklos efektyvumo praktikomis – šias Vyriausybės kanceliarijoje pristatė Atviros Vyriausybės bei LEAN projekto komandos.

Susitikime svečiai domėjosi bendravimo su piliečiais ir žiniasklaida patirtimi, teisiniais šios srities aspektais, pristatytas asmenų aptarnavimo reguliavimas, jo kokybės gerinimo būdai, peticijų institutas, galimybės piliečiams dalyvauti teisėkūros procese.

Taip pat kalbėtasi apie administracinę naštą mažinti padedančias iniciatyvas, įstaigų vidinius veiklos procesus, jų kokybę gerinti padedančius sprendimus. Susitikimo metu paaiškinti LEAN metodologijos principai ir praktinio taikymo pavyzdžiai, pasiteisinę Vyriausybės kanceliarijoje ir kitose viešojo sektoriaus įstaigose.