BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame teikti kandidatus į renkamus Lietuvos mokslo tarybos valdybos narius

Data

2022 08 03

Įvertinimas
0
Paveikslėlis2.jpg

Mokslo ir studijų institucijas, kitus ūkio ir viešojo sektoriaus subjektus, studentus, dėstytojus, mokslininkus ir tyrėjų organizacijas kviečiame teikti kandidatus į renkamus Lietuvos mokslo tarybos valdybos narius. Mokslininkai gali patys iškelti savo kandidatūras.

Kandidatai į keturis Tarybos valdybos narius turi atitikti šiuos reikalavimus: nepriekaištinga reputacija, mokslo daktaro laipsnis, tarptautinė darbo patirtis, darbo patirtis mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) srityje. Pretendentai turi būti susipažinę su  mokslo ir studijų teisiniu reglamentavimu ir MTEP plėtros tendencijomis.

Kandidatai į vieno Tarybos valdybos nario poziciją turi atitikti šiuos reikalavimus: nepriekaištinga reputacija,  ne mažesnis kaip 3 metų vadovaujamojo darbo patirtis – vadovavimas ne mažesniam nei 10 asmenų kolektyvui arba institucijos (įmonės) padaliniui, arba atskirai institucijai (įmonei). Jie turi būti susipažinę su mokslo ir studijų teisiniu reglamentavimu ir MTEP plėtros tendencijomis.

Skelbimas ir aprašas paskelbti adresu: https://smsm.lrv.lt/lt/skelbimai/atranka-i-lietuvos-mokslo-tarybos-valdybos-narius.  

Prašome kandidatus skelbimo nustatyta tvarka teikti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai iki š. m. rugpjūčio 18 d.