L.e.p. Premjeras pasveikino Estiją nepriklausomybės atkūrimo metinių proga
Laikinai pareigas einantis Ministras Pirmininkas Rimantas Šadžius Lietuvos žmonių ir laikinosios Vyriausybės vardu pasveikino Estijos Vyriausybės vadovą Kristeną Michalą ir Estijos žmones su rugpjūčio 20-ąją minima Nepriklausomybės atkūrimo diena.
Ši data žymi įkvepiantį drąsos, atsparumo ir tvirto atsidavimo laisvei ir demokratijai kelią, kurį Estija nuėjo per visus šiuos metus, sakoma R. Šadžiaus sveikinime.
„Estijos žmonės sukūrė modernią, veržlią valstybę, ir šiandien kartu galime didžiuotis ryškiais ir bendrais mūsų, Baltijos šalių, pasiekimais. Rusijos tęsiamo karo prieš Ukrainą akivaizdoje kaip niekada svarbi mūsų vienybė, iškovotos laisvės apsauga ir unikalių nacionalinių tapatybių puoselėjimas“, – sako l. e. p. Ministras Pirmininkas.
Kaip artimos kaimynės ir patikimos partnerės, Lietuva ir Estija ir toliau vienu balsu kalbės vardan regiono saugumo ir laisvos, augančios, vieningos Europos, išvien veikdamos tiek regioniniuose, tiek ES bei NATO formatuose, pažymi R. Šadžius.
L. e. p. premjeras palinkėjo Estijai ir jos žmonėms taikos, klestėjimo ir neblėstančios tvirtybės.
Atnaujinimo data: 2025-08-20
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
