BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuva skirs Sakartvelui per 50 tūkst. vakcinos dozių

Data

2021 11 17

Įvertinimas
0
paveik.jpg

Atsižvelgdama į  Sakartvelo pagalbos prašymą ir siekdama prisidėti prie kovos su COVID-19 ligos ir jos sukeltų padarinių šalinimo, Vyriausybė nutarė skirti Sakartvelui humanitarinę pagalbą – 50 310  farmacijos bendrovės „Pfizer“ vakcinos „Comirnaty“ dozių.

„Lietuva toliau teikia paramą vakcinomis tiems, kam jų trūksta. Tik solidarumas ir vienybė padės greičiau įveikti pandemiją“, – sako Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.    

Lietuva jau padovanojo 455,9 tūkst. „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“) vakcinos dozių Ukrainai, Moldovai, Sakartvelui, Armėnijai ir Taivanui, dar 60 tūkst. šios vakcinos dozių skirta Tadžikistanui. Armėnijai taip pat buvo skirta 50 tūkst. „Spikevax“ (gamintojas „Moderna“) vakcinos dozių. 188,7 tūkst. „Vaxzevria“ vakcinos dozių buvo skirta Vietnamui, Latvijai – 201 240 vnt. „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer“) vakcinos dozių.

Lietuva ir toliau dvišališkai ir per COVAX mechanizmą prisidės prie „Europos komandos“ (angl. Team Europe) iniciatyvos – globalių Europos Sąjungos pastangų suvaldyti pandemiją.