BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Medikų apdovanojimuose premjerė padėkojo gydytojams, slaugytojams, sveikatos apsaugos darbuotojams ir savanoriams

Data

2022 05 04

Įvertinimas
0
LRVK20220504-16.jpg

Trečiadienį Vilniuje, miesto rotušėje, pagerbti nusipelnę Lietuvos gydytojai, slaugytojai, sveikatos apsaugos darbuotojai bei savanoriai. Padėkos kalbą „Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimuose 2022“ sakė Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė. 

„Nors dauguma žavėjosi medikų kasdieniu darbu, gebėjimu ištverti didelį krūvį ir kartais nežmonišką įtampą COVID-19 pandemijos metu, kartu sekė ir žmonių nuovargis, pasipiktinimas, pseudomokslas ir sąmokslo teorijos. Nustumti visą tai į šoną ir toliau dirbti savo darbą bei atlikti pareigą iš jūsų pareikalavo, galima sakyti, dieviškų savybių“, – kalbėjo premjerė.

Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojamame renginyje Ministrė Pirmininkė taip pat padėkojo Lietuvos medikams, pasiryžusiems vykti į Ukrainą ir padėti kolegoms karo apimtoje šalyje.