Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas priėmė sprendimą atsistatydinti iš pareigų
Vyriausybės vadovas Gintautas Paluckas priėmė sprendimą atsistatydinti iš Ministro Pirmininko pareigų.
Artimiausiu metu bus inicijuota oficiali šio sprendimo procedūra.
„Noriu nuoširdžiai padėkoti Lietuvos žmonėms, Vyriausybės komandai, socialiniams partneriams ir visiems, su kuriais kartu dirbome. Net ir nemenkų iššūkių akivaizdoje sugebėjome dirbti darniai, vieningai sutardami svarbiausiais klausimais ir įgyvendindami valstybei ir jos gyventojams naudingus darbus, kurie, neabejoju, bus sėkmingai tęsiami ir ateityje“, – sako G. Paluckas.
Atnaujinimo data: 2025-08-02
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
