BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė dalyvavo Nacionaliniame miškasodyje

Data

2022 04 23

Įvertinimas
2
LRVK20220423-1.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė šeštadienį prisijungė prie Nacionalinio miškasodžio – Aplinkos ministerijos ir Valstybinių miškų urėdijos organizuojamos miško sodinimo akcijos.

„Rūpesčio žalia, savo gamtą puoselėjančia Lietuva niekada nebus per daug – tiek šiandienos dėl mūsų pačių, tiek rytojaus dėl ateities kartų. Pokytis kuriamas mažais žingsniais ir užkrečiančiais pavyzdžiais, todėl džiaugiuosi, kad šių metų miškasodis iš tiesų tampa nacionaliniu“, – sakė premjerė I. Šimonytė.

Ministrė Pirmininkė dalyvavo miškasodyje Vilniaus rajone, Mickūnų seniūnijoje, čia prie akcijos taip pat prisijungė aplinkos, ekonomikos ir inovacijų, krašto apsaugos, socialinės apsaugos ir darbo, sveikatos apsaugos ministrai.

Nacionalinis miškasodis šį kartą vyksta lygiagrečiai su kita ir gyventojams jau gerai pažįstama iniciatyva – akcija „Darom“, kuria siekiama apvalyti gamtą nuo šiukšlių. 

Šiemet miškasodyje numatyta įveisti rekordinį plotą naujų miškų – 748 hektarų arba 2 mln. naujų medelių, jis vyksta visuose 26-uose Valstybinių miškų urėdijos regioniniuose padaliniuose.