BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė I. Šimonytė dėkoja savanoriams

Data

2021 02 05

Įvertinimas
1
LRVK_20210205_002.JPG

Mieli savanoriai,

šis laikotarpis visiems nelengvas, bet net ir sunkiu metu Lietuvoje radosi tūkstančiai žmonių, pirmiausia pagalvojusių ne apie save, o apie tuos, kuriems sunkiau. Apie vyresnius ar silpnesnės sveikatos žmones, apie tuos, kurie dėl pasikeitusių aplinkybių pajuto nepriteklių, tuos, kurie jaučiasi vieniši ar pasimetę, apie sergančius ir slaugomus. Mieli savanoriai, ačiū jums!

Dėkoju visoms nevyriausybinėms organizacijoms, kiekvienam gerajam maltiečiui, Carito ir Raudonojo Kryžiaus savanoriui, kiekvienam šauliui, budėjusiam kelyje, ligoninėje ar slaugos namuose.

Ačiū kiekvienam savanoriui, atsiliepiančiam emocinės pagalbos linijose ir suteikiančiam vilties bei taip trūkstamo žmogiško bendravimo.

Ačiū tūkstančiams „Stiprūs kartu“ savanorių, padėjusių senoliams nusipirkti maisto, vaistų, ar tiesiog pavedžioti šunį, kiekvienam „Maisto banko“ savanoriui, su meile atiduodančiam produktų maišelį stokojantiems.  

Ačiū „Laikykitės, medikai“ ir kitoms iniciatyvoms, laiku suskubusioms nupirkti trūkstamos medicininės įrangos ar apsaugos priemonių.

Dėkoju kiekvienos įmonės vadovui ar savininkui, kurie net ir nelengvu metu daro kur kas daugiau, nei jiems priklausytų, – rūpinasi ne tik savo darbuotojais, bet ir remia visuomenines iniciatyvas.

Dėkoju ir kiekvienam piliečiui, kuris nepriklausydamas jokiai organizacijai, skiria savo laiką savanorystei.

Taip, dauguma pagalbos, kurią išvardijau, yra valstybės pareiga ir valstybė savo pareigą stengiasi vykdyti, bet jūs, savanoriai ir geradariai, esate šios valstybės kūnas ir kraujas. Jūsų dėka esame tikri, kad Lietuva įveiks visus sunkumus. Ačiū!