Ministrė pirmininkė I. Šimonytė pasveikino naujai paskirtą Juodkalnijos premjerą
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu pasveikino naujai paskirtą Juodkalnijos premjerą Dritan Abazovic.
„Naudodamasis šia proga noriu pasidžiaugti vis glaudesniu dvišaliu bendradarbiavimu tarp mūsų šalių, mūsų bendru įsipareigojimu toliau stiprinti NATO aljansą ir kurti stiprią, saugią ir atvirą Europą. Leiskite jus patikinti, kad Lietuvos Vyriausybė ir toliau tvirtai remia Europos Sąjungos plėtros politiką Vakarų Balkanuose.“, – sakoma premjerės sveikinime.
Vyriausybės vadovė pabrėžė, jog šokiruojanti ir žiauri Rusijos invazija į Ukrainą rodo, kad mūsų šalims svarbu išlikti vieningoms ir didinti paramą Ukrainai.
Atnaujinimo data: 2022-04-30
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
