Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiks su Danijos premjere Mette Frederiksen
Ketvirtadienį, kovo 31-ąją, Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiks su Lietuvoje besilankančia Danijos Ministre Pirmininke Mette Frederiksen.
Susitikimo Vyriausybėje metu bus aptarta pagalba Ukrainai ir nuo karo bėgantiems jos gyventojams, taip pat bus kalbama apie nuoseklų sankcijų Rusijai bei Baltarusijai stiprinimą. Susitikime numatomas dėmesys NATO veiksmams, reaguojant į pasikeitusią saugumo situaciją Europoje bei rytinio aljanso flango stiprinimui.
Po susitikimo, 8.40 val., numatoma spaudos konferencija.
Atnaujinimo data: 2022-04-05
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
