Ministrė Pirmininkė neteisėtos migracijos valdymą aptarė su EK Pirmininke Ursula von der Leyen
Šiandien Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė telefonu kalbėjosi su Europos Komisijos Pirmininke Ursula von der Leyen.
„Informavau Europos Komisijos Pirmininkę apie neslopstantį neteisėtų migrantų srautą iš Baltarusijos į Lietuvą per išorinę Europos Sąjungos sieną. Taip pat padėkojau už iki šiol suteiktą Europos Sąjungos institucijų paramą ir politinį palaikymą. Ir toliau būtinas aktyvus šių institucijų įsitraukimas kalbantis su šalių, iš kurių atvyksta neteisėti migrantai, vadovais, siekiant stabdyti jų srautą ir grąžinti jau Lietuvą pasiekusius neteisėtus migrantus, dėl kurių priimti sprendimai nesuteikti prieglobsčio“, – sakė premjerė.
Pokalbyje sutarta toliau glaudžiai koordinuoti veiksmus stabdant Baltarusijos režimo organizuojamą neteisėtą migraciją į ES.
Atnaujinimo data: 2021-07-27
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
