BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė neteisėtos migracijos valdymą aptarė su EK Pirmininke Ursula von der Leyen

Data

2021 07 26

Įvertinimas
2
susitikimas.jpg

Šiandien Ministrė Pirmininkė Ingrida  Šimonytė  telefonu kalbėjosi su Europos Komisijos Pirmininke Ursula von der Leyen.

„Informavau Europos Komisijos Pirmininkę apie neslopstantį neteisėtų migrantų srautą iš Baltarusijos į Lietuvą per išorinę Europos Sąjungos sieną. Taip pat padėkojau už iki šiol suteiktą Europos Sąjungos institucijų paramą ir politinį palaikymą. Ir toliau būtinas aktyvus šių institucijų įsitraukimas kalbantis su šalių, iš kurių atvyksta neteisėti migrantai, vadovais, siekiant stabdyti jų srautą ir grąžinti jau Lietuvą pasiekusius neteisėtus migrantus, dėl kurių priimti sprendimai nesuteikti prieglobsčio“, – sakė premjerė.

Pokalbyje sutarta toliau glaudžiai koordinuoti veiksmus stabdant Baltarusijos režimo organizuojamą neteisėtą migraciją į ES.