BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė pasveikino Benjaminą Netanyahu, pradėjusį eiti Izraelio Ministro Pirmininko pareigas

Data

2022 12 29

Įvertinimas
1
photo_950481.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė pasveikino Izraelio Ministru Pirmininku tapusį Benjaminą Netanyahu ir palinkėjo naujajam šalies Vyriausybės vadovui sėkmės, puoselėjant Izraelio stiprybę.

„Labai džiaugiuosi, kad Lietuva ir Izraelis yra artimi sąjungininkai ir draugai. Didžiuojuosi, kad mūsų ilgalaikė draugystė paremta bendromis vertybėmis ir atsakomybe už taikią ir demokratišką ateitį Europoje, Vidurio Rytuose ir kitapus jų. Mūsų šalių bendradarbiavimas ir solidarumas yra dar svarbesnis, vykstant brutaliam ir beprecedenčiam karui prieš Ukrainą, prieš demokratiją ir prieš taisyklėmis paremtą tarptautinę tvarką“, – sakoma Lietuvos Vyriausybės vadovės sveikinime.

„Šiemet mūsų šalis mini 30-ies metų diplomatinių santykių sukaktį. Ypatingai vertiname artimus santykius ir intensyvų bendradarbiavimą tarp mūsų valstybių ir jų žmonių. Ir toliau drauge dirbsime ir stiprinsime mūsų draugystę. Daugybę metų Lietuva ir Izraelis palaikė tvirtus istorinius ir kultūrinius ryšius, kurie, tuo neabejoju, ir toliau klestės“, – pridūrė premjerė I. Šimonytė, palinkėdama Izraelio žmonėms gerovės ir saugumo.