BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė pasveikino Daniją su šalies Konstitucijos diena

Data

2022 06 05

Įvertinimas
0
Danijos_mf.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė Lietuvos Vyriausybės ir žmonių vardu pasveikino Daniją, birželio 5-ąją mininčią Konstitucijos dieną. 

„Naudodamasi šia proga noriu pasidžiaugti vis glaudesniu dvišaliu bendradarbiavimu tarp mūsų valstybių ir bendru įsipareigojimu stiprinti NATO aljansą ir kurti stiprią, saugią ir atvirą Europą, taip pat labai vertiname mūsų partnerystę Šiaurės ir Baltijos šalių grupėje“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime Danijos Ministrei Pirmininkei. 

Pasak premjerės, tęsiantis šokiruojančiai ir brutaliai Rusijos invazijai Ukrainoje ypatingai svarbu NATO šalims išlikti vieningoms ir didinti paramą Ukrainai, ginančiai ne tik savo nepriklausomybę ir teritorinį integralumą, bet ir Europos saugumo tvarką ir viso demokratinio pasaulio vertybes. 

„Tikiuosi, kad Lietuva ir Danija, o taip pat kitos Europos Sąjungos šalys, palaikys Ukrainos prašymą įgyti ES kandidatės statusą, kuris suteiktų Ukrainai taip reikalingą pamatą šalies atkūrimui ir ilgalaikėms reformoms, o jos žmones patikintų, kad mes iš tiesų matome juos bendros Europos šeimos nariais“, – sakė premjerė I. Šimonytė, palinkėjusi Danijos žmonėms gerovės ir klestėjimo.