BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė pasveikino į ataskaitinę konferenciją susirinkusius žurnalistus kūrėjus

Data

2022 05 27

Įvertinimas
0
Radijas on air.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė perdavė sveikinimo žodį Nacionalinei žurnalistų kūrėjų asociacijai, gegužės 27-ąją susirinkusiai į kas ketverius metus vykstančią ataskaitinę rinkiminę konferenciją.

„Laisva ir sąžininga žiniasklaida – tai deguonis, kuriuo kvėpuoja šiuolaikinė demokratinė visuomenė. Turime įtaigių pavyzdžių, kas nutinka, kai valdžia susigundo kariauti su nepatogia žiniasklaida, kai žurnalistika paverčiama seklia propaganda, – tokia valstybė tampa grėsme tiek savo piliečiams, tiek kaimynams. Yra ir kitas pavojus – žurnalistiką paversti vien tik dirginančia pramoga, sensacingų antraščių karais, tirpdant kritinio mąstymo vaidmenį visuomenėje, užuot įgalinus piliečius geriau suprasti bei vertinti mus supantį pasaulį ir jo problemas.

Šie iššūkiai tik dar labiau išryškina sąžiningos, laisvos, pilietiškos žurnalistikos svarbą. Visi mes, būdami politikai, žurnalistai, menininkai ar kitų profesijų atstovai, atliekame savo specifinę misiją ir galime prisidėti prie teisingesnio, laisvesnio ir žmogiškumo nepraradusio pasaulio“, – sakoma perduotame Ministrės Pirmininkės sveikinime.

Premjerė taip pat pažymėjo kūrėjo ugdymo savyje svarbą, atjautos ir rūpestingumo išsaugojimą, nuoširdžias pastangas skleisti patikimą ir kokybišką, visuomenės interesus atitinkančią informaciją.

„Ačiū visiems, kurie stengiasi ir visas savo jėgas skiria Lietuvai ir jos žmonėms“, – sakė premjerė.